Rreth Nesh

Rreth Nesh

Nuk është më sekret , është FatmaRrela!

Më shumë se një linjë, është një përvojë unike dhe e personalizuar për kaçurrelat tuaja!

Fatmarrela është një linjë vegane, bio-organike e kujdesit për flokët e specializuar në mirëmbajtjen dhe trajtimin e flokëve kaçurrelë. Linja jonë ofron produktet më të mira natyrale për flokë të shëndetshëm, të ushqyer dhe me shkëlqim.

Të gjitha produktet tona prodhohen në mënyrë të qëndrueshme, 100% vegane dhe janë bërë me përbërës bio-organik të zgjedhur me kujdes.

Që nga fillimi i linjës së parë, Fatmarrela ka parë një rritje të qëndrueshme dhe ka lënë një plan në tregun e produkteve organike të flokëve.

about2_02

Linja e kujdesit të flokëve të Fatmarrelës është prezente prej 4 vitesh në tregun shqiptar (Diasporë) dhe tani numëron 33.5 mijë ndjekës në platformat kryesore të rrjeteve sociale, konkretisht në Instagram.

Frymëzuar nga bukuria natyrore e grave, marka aspiron të përcjellë një mesazh të dashurisë për veten dhe fuqizimit për gratë e të gjitha moshave, por jo vetëm.

Fatmarrela ka krijuar tashmë një linjë të re flokësh organike për fëmijë dhe foshnje të quajtur KIKI, e krijuar me një formulë të butë e cila ndihmon në pasurimin dhe zbutjen e flokëve të më të vegjëlve.

Fatmarrela ka një gamë prej më shumë se 20 produktesh dhe përmban formula që ndihmojnë në definimin e kaçurrelave, dizenjuar për mbrojtje dhe për të ushqyer flokët me onde ose kaçurrela.

Brendi ynë është diferencuar nga të gjitha linjat e tjera lokale të kujdesit të flokëve dhe tani po planifikon të zgjerojë praninë e saj përtej kufijve të Ballkanit, duke u zgjeruar fillimisht ndërkombëtarisht dhe së shpejti globalisht.

Zgjidhni Monedhën Tuaj
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Çmimi
  • Stock
  • Description
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Krahasimet
1
0