Xhel stilues Kiki

 17

Xhel i butë për stilimin e flokëve të femijëve 100% organik. I pershtatshëm për të gjitha llojet e flokëve.

26 njerëz po e shikojnë këtë për momentin
Dorëzimi i parashikuar:
May 28 - 04 Jun, 2024
Transport dhe Kthim Falas:
Për të gjitha porositë mbi  40
product-trust-badge (1)
Arkëtim i garantuar dhe i sigurt

Përshkrim

Xhel stilues i butë për fëmijë, i testuar dermatologjikisht
Pa alergjenë, parabene, silikone dhe ngjyra.
Përmban panthenol, bisabolol, aloe dhe ekstrakt kalendulë që mbrojnë, zbutin dhe hidraton flokun, duke rritur elasticitetin e tyre, duke i forcuar dhe mbrojtur nga dëmtimet.

Përdorimi:
Aplikoni një sasi të vogël në mënyrë të barabartë në pëllëmbët dhe gishtat dhe aplikojeni në flokë të thatë ose të lagur. Thahet shpejt dhe nuk ngjitet. I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Vlerësime dhe Përshtypje

Bazuar në 0 Përshtypje

Nuk ka ende vlerësime.

Quick Comparison

SettingsXhel stilues Kiki removeParfum me ekstrakt mëndafshi removeShampo me ekstrakt mëndafshi removeQumësht pa shpëlarje me ekstrakt mëndafshi removeScrub Shampoo per skalp te thate removeBalsam me ekstrakt mëndafshi remove
NameXhel stilues Kiki removeParfum me ekstrakt mëndafshi removeShampo me ekstrakt mëndafshi removeQumësht pa shpëlarje me ekstrakt mëndafshi removeScrub Shampoo per skalp te thate removeBalsam me ekstrakt mëndafshi remove
Image
SKU
Rating
Çmimi
 17
 25
 17
 25
 15
 25
Stock
6 stok
Availability6 stok
Add to cart

DescriptionXhel i butë për stilimin e flokëve të femijëve 100% organik. I pershtatshëm për të gjitha llojet e flokëve.Parfum për çdo lloj floku, i pasuruar me nota të vaniljes. Përdoret dhe në trup. Baza vajore e bën të zgjasë gjithë ditën.Shampoja pastron butësisht flokët dhe largon akumulimet duke i lënë flokët të shëndetshëm dhe të menaxhueshëm. Shampoja falë ekstraktit të mëndafshitrrit elasticitetin e flokëve, ndihmon kaçurrelin të ruajë formën e tij. Redukton elektrizimin e tyre si dhe hidraton dhe ushqen skalpin. Qumështi pa shpëlarje me ekstrakt mëndafshi ndihmon në krehjen e flokut. Mbron flokun nga nxehtësia e tharëses dhe pjasterit. Mbron flokët nga rrezet e diellit dhe ndihmon në stilim. Shampoja pastron butësisht flokët dhe largon akumulimet duke i lënë flokët të shëndetshëm dhe të menaxhueshëm. Shampoja falë ekstraktit të mëndafshitrrit elasticitetin e flokëve, ndihmon kaçurrelin të ruajë formën e tij. Redukton elektrizimin e tyre si dhe hidraton dhe ushqen skalpin.
ContentXhel stilues i butë për fëmijë, i testuar dermatologjikisht Pa alergjenë, parabene, silikone dhe ngjyra. Përmban panthenol, bisabolol, aloe dhe ekstrakt kalendulë që mbrojnë, zbutin dhe hidraton flokun, duke rritur elasticitetin e tyre, duke i forcuar dhe mbrojtur nga dëmtimet. Përdorimi: Aplikoni një sasi të vogël në mënyrë të barabartë në pëllëmbët dhe gishtat dhe aplikojeni në flokë të thatë ose të lagur. Thahet shpejt dhe nuk ngjitet. I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.
Mund të përdoret në trup ose flokë.
Ingredientët
Flower water, Glycerin, Hydrolized silk, Aqua, sodium benzoate, Potassium sorbate.
Përdoret për larjen e flokëve kaçurrela. Aplikoni një sasi shampo në skalp dhe masazhojeni për 2-3 minuta. Më pas vazhdoni me larjen e pjesës tjetër të flokëve. Përdoret 2-3 herë në javë.Sugjerohet te perdoret ne floke te dekoloruara, te thata, te dehidratuara dhe fije te holla.
Ingredientët
Aqua, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf JuicePowder, Cocos nucifera (Coconut) oil, Panthenol D (Vitamin B5), Sodium Hyaluronic acid 1%, Hydrolized silk, Hydrolyzed wheat protein, Hydrolyzed soy protein, Hydrolyzed corn protein, Velvet silk and orchide, Decyl glucoside ,Lauryl betaine, Xantham gum ,Phenoxyethanol, Citric acid ,Benzoic acid, Dehydroacetic acid, Propylene glycol, Caprylyl glycol.
Aplikojmë një sasi qumeshti në gjatësinë e flokut para krehjes. Qumeshti mund të përdoret në flokë të lagur dhe të thatë.
Ingredientët
Aqua, Shea Butter Polyglyceryl-6 Esters, Theobroma cacao (cocoa) seed butter, Panthenol D (Vitamin B5), Silk protein extract, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Sodium benzoate, Potassium sorbate.
Shampoo Scrub është një scrub për skalpin në formë sapuni i cili shkumon dhe eksfolion në të njëjtën kohë. Mbetjet e produkteve stiluese dhe papastërtitë e tjera të cilat grumbullosen në sipërfaqen e skalpit, mund të shkaktojnë yndyr dhe zbokth të padëshiruar. Kokrrizat në këtë sapun eksoliojnë skalpin dhe e rifreskojnë atë, duke e pastruar deri në thellësi.
Pas larjes të flokut me shampo, aplikoni balsam dhe përhapeni në mënyrë të barabartë nëpër flokë. Lëreni deri në 5 minuta. Shpëlajeni tërësisht. Përdoreni me shampon me ekstrakt mëndafshi për një terapi të plotë.Sugjerohet te perdoret ne floke te dekoloruara, te thata, te dehidratuara dhe fije te holla.
Ingredientët
Aqua, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Shea Butter Polyglyceryl-6 Esters, Theobroma cacao (cocoa) seed butter, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Nicotinamide (Vitamin B3), Behentrimonium Methosulfate,  Cetearyl Alcohol, Hydrolized silk, Propylene glycol, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Velvet silk orchide, Sodium benzoate, Potassium sorbate.
WeightN/AN/AN/AN/AN/AN/A
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Sold90131936
Dërgim
Zgjidhni Monedhën Tuaj
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Çmimi
  • Stock
  • Description
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Krahasimet
1
0