Volume Hair Spray

 25
0 përshtypje

Spray definues per floke kaçurrela. I lẻ floket te duken natyrale dhe me skelgim, ndersa u jep forcen dhe volumin e nevojshëm per te bere çdo stil te gendroje jate githe dites.

27 njerëz po e shikojnë këtë për momentin
Dorëzimi i parashikuar:
May 28 - 04 Jun, 2024
Transport dhe Kthim Falas:
Për të gjitha porositë mbi  40
product-trust-badge (1)
Arkëtim i garantuar dhe i sigurt

Përshkrim

Vetite:

Spray definues per floke kaçurrela. I lẻ floket te duken natyrale dhe me skelgim, ndersa u jep forcen dhe volumin e nevojshëm per te bere çdo stil te gendroje jate githe dites.

Perdorimet:

Tundeni mire. Sperkasni ne distance 8-10 cm direkt ne rrenje. Perdoret ne floke te lagur ose te thate.

Ingredients:

Aqua, Rosa damascena flower distillate, Polyviny/pyrrolidone, Alcohol, Panthenol D (Vitamin B5), Glycerin, Phenoxyethanol Organic fragrance

Quick Comparison

SettingsVolume Hair Spray removeShampo për flokët dhe për trupin Kiki removeLinja Proteinë Birre removeScrub Shampoo per skalp te yndyrshem removeQumësht pa shpëlarje me Proteinë Birre removeMaskë me ekstrakt mëndafshi remove
NameVolume Hair Spray removeShampo për flokët dhe për trupin Kiki removeLinja Proteinë Birre removeScrub Shampoo per skalp te yndyrshem removeQumësht pa shpëlarje me Proteinë Birre removeMaskë me ekstrakt mëndafshi remove
Image
SKU
Rating
Çmimi
 25
 19
 100
 15
 25
 30
Stock
9 stok
Availability9 stok
Add to cart

DescriptionSpray definues per floke kaçurrela. I lẻ floket te duken natyrale dhe me skelgim, ndersa u jep forcen dhe volumin e nevojshëm per te bere çdo stil te gendroje jate githe dites.Shampo floku dhe trupi 100% bimore. Delikate me lëkurën dhe flokët e holë të femijeve e pasuruar me qumësht tërshëre dhe kamomili për hidratim të thellë.Linja me proteinë birre normalizon yndyrën në skalp dhe është e pasur me antioksidantë që ushqejnë dhe forcojnë flokët tuaj. Seti i plotë i proteinës përmban 6 produkte.Balsami me proteinë birre ndihmon në ruajtjen e formës së kaçurrelit dhe në krehjen e flokëve. I mbron ato nga nxehtësia e tharëses ose pjasterit. Mbron flokët nga rrezet e diellit dhe ndihmon në stilimin e tyre. Nuk yndyros flokun. Falë përmbajtjes së vajit të ricinit dhe ekstraktit të mëndafshit maska për flokë kaçurrela rrit elasticitetin e flokut, I jep formën e duhur kaçurrelit, shmang elektrizimin e flokëve si edhe mbron flokun nga këputja.
ContentVetite: Spray definues per floke kaçurrela. I lẻ floket te duken natyrale dhe me skelgim, ndersa u jep forcen dhe volumin e nevojshëm per te bere çdo stil te gendroje jate githe dites. Perdorimet: Tundeni mire. Sperkasni ne distance 8-10 cm direkt ne rrenje. Perdoret ne floke te lagur ose te thate. Ingredients: Aqua, Rosa damascena flower distillate, Polyviny/pyrrolidone, Alcohol, Panthenol D (Vitamin B5), Glycerin, Phenoxyethanol Organic fragranceShampo e butë për bebe, pa alkohool dhe sulfate për trupin dhe flokët. I përshtatshëm për pastrimin e përditshëm të lëkurës së ndjeshme të foshnjës.Me ekstrakte bimore, agjentë hidratues dhe vitamina që ofrojnë një efekt mbrojtës kundër acarimit dhe tharjes, duke i dhënë butësi dhe kujdes unik lëkurës së foshnjeve.Me agjentë të butë pastrimi dhe pH të përputhshëm me lëkurën, që respektojnë shtresën hidrolipidike të lëkurës. Përdorimi: Përdoret për larjen e flokëve sa here te jete e nevojshme. Vendosni nje sasi te vogel ne floke te lagur dhe masazhojeni ate ne mollezat e gishtave. Me pas shpelajeni flokun me uje te bollshem. Sugjerohet perdorimi i qumeshtit pa shpelarje per te arritur hidratimin dhe lehtesi ne krehje.Kujdes shmangni kontaktin tek syt. Vetëm për përdorim të jashtëm.1. Shampo 2. Balsam 3. Maskë floku 4. Qumësht pa shpëlarje 5. Xhel Definues 6. Parfum flokuShampoo Scrub është një scrub për skalpin në formë sapuni i cili shkumon dhe eksfolion në të njëjtën kohë. Mbetjet e produkteve stiluese dhe papastërtitë e tjera të cilat grumbullosen në sipërfaqen e skalpit, mund të shkaktojnë yndyr dhe zbokth të padëshiruar. Kokrrizat në këtë sapun eksoliojnë skalpin dhe e rifreskojnë atë, duke e pastruar deri në thellësi..
Përdorimi Pas larjes të flokut me shampo, aplikoni balsam dhe përhapeni në mënyrë të barabartë nëpër flokë. Lëreni deri në 5 minuta. Shpëlajeni tërësisht. Përdoreni me shampon me proteinë birre për një terapi të plotë.Sugjerohet te perdoret per floke te trashe te pabindur , me yndyre.
 
Ingredients  Aqua, Shea Butter Polyglyceryl-6 Esters, Ricinus Communis (Castor) oil, Beer protein, Theobroma Cocoa (Cocoa) Seed Butter, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Nicotijnamide (Vitamin B3), Behentrimonium Methosulfate, Cetearyl Alcohol, Panthenol D (Vitamin B5), Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Velvet silk and orchide fragrance.
Përdoret para larjes në flokë të njomë. Aplikohet nga rrënja deri tek maja e flokëve dhe mbahet për 30 minuta. Më pas e lajmë flokun me shampon përkatëse. Për një efekt sa më të dukshëm sygjerohet larja e flokut me shampon për flokë kaçurrela. Sugjerohet te perdoret ne floke te dekoloruara, te thata, te dehidratuara dhe fije te holla.
Ingredientët
Aqua, Shea Butter Polyglyceryl-6 Esters, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Ricinus Communis (Castor) oil, Theobroma cacao (cocoa) seed butter, Panthenol D (Vitamin B5), Hydrolized wheat protein, Hydrolized corn protein, Hydrolized soy protein, Behentrimonium Methosulfate,  Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Hydrolized silk, Propylene glycol, Salvia rosmarinus (Rosemary) essential oil, Sodium benzoate, Potasium sorbate.
WeightN/AN/AN/AN/AN/AN/A
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Sold1912033
Dërgim
Zgjidhni Monedhën Tuaj
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Çmimi
  • Stock
  • Description
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Krahasimet
1
0