Shampo me Luleshtrydhe

 25
0 përshtypje

Kombinimi i ingredientëve në këtë shampo bën të mundur rritjen e shëndetshme të flokëve dhe zgjatjen e tyre.

30 njerëz po e shikojnë këtë për momentin
Dorëzimi i parashikuar:
22 - 29 Jul, 2024
Transport dhe Kthim Falas:
Për të gjitha porositë mbi  40
product-trust-badge (1)
Arkëtim i garantuar dhe i sigurt

Përshkrim

është shampo ushqyese dhe hidratuese e formuluar me ekstraktin e luleshtrydhes, vitamin C dhe yogurt. Përbeërësit aktiv të kosit si laktoza dhe proteinat sigurojnë hidratim të thellë , zbusin, ushqejnë dhe hidratojnv flokët. Kosi përshpejton rigjenerimin e ph-it. Ndërsa ekstraktet e luleshtrydhes ndihmojnë në rindërtimin dhe rikuperimin e flokëve të thata dhe të dëmtuara. Fal formulës me acid hyaluronik dhe vitamin C floku merr jetë, ka më shumë volum dhe shkëlqim. Do t’ju ndihmojë të përmirësoni dhe ushqeni flokët tuaj, duke i dhënë atyre butësi dhe shkëlqim natyral.

Përdorimi:
Përdoret për larjen e flokëve sa herë të jetë e nevojshme. Eshtë krijuar posacërishtë për përdorim të përditshëm. Vendosni një sasi të vogël në flokë të lagur dhe masazhojeni atë me mollëzat e gishtave. Më pas shpëlajeni flokun me ujë të bollshëm. Sugjerohet përdorimi i zbutësit ose i maskës për të arritur hidratimin dhe elasticitetin e duhur të flokëve. Kujdes shmangni kontaktin tek syt. Vetëm për përdorim të jashtëm.

Quick Comparison

SettingsShampo me Luleshtrydhe removeXhel Definues me Proteinë Birre removeBalsam Proteine removeXhel stilues me ekstrakt mëndafshi removeSerum për aktivizimin e daljeve të flokëve të rinj removeScrub per skalp te thate remove
NameShampo me Luleshtrydhe removeXhel Definues me Proteinë Birre removeBalsam Proteine removeXhel stilues me ekstrakt mëndafshi removeSerum për aktivizimin e daljeve të flokëve të rinj removeScrub per skalp te thate remove
Image
SKU
Rating
Çmimi
 25
 25
 25
 25
 35
 30
Stock
10 stok
Availability10 stok
Add to cart

DescriptionKombinimi i ingredientëve në këtë shampo bën të mundur rritjen e shëndetshme të flokëve dhe zgjatjen e tyre.Xhel stilues me proteinë birre i'u jep kaçurrelave tuaja formën e dëshiruar. Ushqen dhe hidraton flokët. I mban flokët e butë dhe nuk I ngrin ato.Xhel stilues me ekstrakt mëndafshi I'u jep kaçurrelave tuaja formën e dëshiruar. Ushqen dhe hidraton flokët. I mban flokët e butë dhe nuk I ngrin ato.Fatmarrela sjell për të gjithë miqtë e mikeshat e saj serumet që do u japin fund vuajtjes suaj ndaj rënies së flokut, moszgjatjes së tij apo probleme me daljen e flokëve të rinj.
Contentështë shampo ushqyese dhe hidratuese e formuluar me ekstraktin e luleshtrydhes, vitamin C dhe yogurt. Përbeërësit aktiv të kosit si laktoza dhe proteinat sigurojnë hidratim të thellë , zbusin, ushqejnë dhe hidratojnv flokët. Kosi përshpejton rigjenerimin e ph-it. Ndërsa ekstraktet e luleshtrydhes ndihmojnë në rindërtimin dhe rikuperimin e flokëve të thata dhe të dëmtuara. Fal formulës me acid hyaluronik dhe vitamin C floku merr jetë, ka më shumë volum dhe shkëlqim. Do t'ju ndihmojë të përmirësoni dhe ushqeni flokët tuaj, duke i dhënë atyre butësi dhe shkëlqim natyral. Përdorimi: Përdoret për larjen e flokëve sa herë të jetë e nevojshme. Eshtë krijuar posacërishtë për përdorim të përditshëm. Vendosni një sasi të vogël në flokë të lagur dhe masazhojeni atë me mollëzat e gishtave. Më pas shpëlajeni flokun me ujë të bollshëm. Sugjerohet përdorimi i zbutësit ose i maskës për të arritur hidratimin dhe elasticitetin e duhur të flokëve. Kujdes shmangni kontaktin tek syt. Vetëm për përdorim të jashtëm.Xheli aplikohet në gjatësinë e flokut për stilimin e tyre. 1.Flokët duhet të jenë të lagur përpara se të vendosen produktet stiluese 2.Për stilim maksimal këshillohet të përdoret pas qumështit pa shpëlarje. 3.Spruconi në duart tuaja xhelin definues dhe përhapeni me duar në floke(praying hands). 4.Bëni “scrunch” të flokut tuaj (mbledhja e kaçurrelave) me një peshqir mikrofibër ose T-Shirt. 5.Aplikoni difuzorin, me kokën poshtë për ato që duan super volum.  
Aqua, Aloe barbadensis (Aloe Vera) miller extract, Beer protein, Cellulose Gum, Xanthan Gum, Inulin, Cellulose, Glucose, Fructose, Propylene glycol, Panthenol D (Vitamin B5), Sodium benzoate, Potassium sorbate, Hydrolyzed wheat protein, Hydrolyzed soy protein, Hydrolyzed corn protein, Salvia rosmarinus (Rosemary) essential oil.
Balsam me proteinë, për më shumë volum dhe definim të ondeve dhe rrelave tuaja. Ky balsam rigjallëron flokun, e bën të duket dhe ndihet më i plotë që në përdorimet e para. Këshillë: Aplikohet në dush, në gjithë gjatësinë e flokut, jo në rrënjë. Përdoret në çdo larje. Lihet 2-3 minuta dhe shpëlahet.
Xheli aplikohet në gjatësinë e flokut për stilimin e tyre.
Ingredientët
Aqua, Aloe barbadensis (Aloe Vera) miller extract, Hydrolized silk, Cellulose Gum, Xanthan Gum, Inulin, Cellulose, Glucose, Fructose, Propylene glycol, Panthenol D (Vitamin B5), Sodium benzoate, Potassium sorbate, Salvia rosmarinus (Rosemary) essential oil.
Ndihmon aktivizimin e daljes së flokut të ri. Ka bazë vajore, shumëllojshmëri vajrash bimësh dhe esencialë. Ndihmon në stabilizimin e rënies së flokut. Ndihmon thinjat që të fitojnë sërish pigmentin e humbur. Formulë e fuqishme që rrit qarkullimin e gjakut në skalp, aktivizon bulbin e flokut dhe ndihmon në daljen e qimes ne sipërfaqe. Përdorimi: Aplikohet në rrënjën e flokëve duke masazhuar. Përdoret dy herë në javë dhe mund të mbahet 1-3 orë për rezultate sa më të mira. Serumi është rigjenerues dhe bën të mundur daljen e flokëve të rinj. Këshillë: Përpara se të përdorni çdo lloj serumi në flokët tuaj këshillohet të bëni analizat hormonale, analizat mbi aneminë dhe hekurin në trup dhe gjatë kohës së trajtimit për rezultate sa më të mira përdorni vitamina për flokët. Ingredientët: Almond oil, macadam oil, pumpkin seeks oil,castor oil,lime oil,orange oil,coconut oil,shea butter, cacao butter, almond butter , apricot oil, vitamin E, Vitamin F, collagen , mix essential oils,(Garlic Essential Oil).Nëse nuk kujdeseni për skalpin tuaj duke hequr qelizat e vdekura të lëkurës dhe grumbullimin e palastërtive, rritja e flokëve tuaj mund të ndikoj. Kjo mund të sjellë rënie të hershme të flokëve. Po ashtu, pastrimet mund të heqin qafe grumbullimin e shkaktuar nga produktet e flokëve Scrub eksfolijon sipërfaqen e skalpit duke hequr që gjitha qelizat e vdekura dhe yndyrën e tepërt. Nxit qarkullimin e gjakut duke stimuluar zgjatjen e flokëve dhe daljen e fijeve të reja. 🐚 I pështatshëm për skalp të thatë 🐚 Balancon pH e skalpit 🐚 Redukton zbokthin, trajtin kseroderminë dhe ekzemën në skalp
 • Si përdoret?
Aplikoni një sasi të konsiderueshme në skalp. Më pas masazhoni dhe shpëlajeni. Përdoret përpara shampos.
WeightN/AN/AN/AN/AN/AN/A
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Sold31941930
Dërgim
Zgjidhni Monedhën Tuaj
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Çmimi
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Krahasimet
1
0