Srcub shampo bar rozë

 15
0 përshtypje

Sapuni ka veti anti-inflamatore dhe anti-bakteriale. Pastron skalpin, parandalon krijimin e zbokthit.

28 njerëz po e shikojnë këtë për momentin
Dorëzimi i parashikuar:
19 - 26 Apr, 2024
Transport dhe Kthim Falas:
Për të gjitha porositë mbi  40
product-trust-badge (1)
Arkëtim i garantuar dhe i sigurt

Përshkrim

Hidraton dhe ushqen skalpin e kokës. Dezinfekton dhe pastron intensivisht dhe thellësisht lëkurën e kokës dhe flokët, duke ofruar një ndjenjë përtëritjeje dhe shëndeti për flokët

– Stimulon dhe rrit qarkullimin e gjakut në kokë dhe më konkretisht në folikulat e flokëve, duke parandaluar kështu rënien e flokëve

– Ashtu si për lëkurën, scrub-i është ai produkt që detoksifikon dhe largon qelizat e vdekura, ndotësit atmosferikë, tymin, djersën dhe gjithashtu mbetjet e produkteve styling, duke i dhënë një shkëlqim të shëndetshëm.

-Rrit efektivitetin e shampos dhe stimulon rritjen e flokëve

-Ajo vepron kundër zbokthit ose duke e parandaluar ose trajtuar atë.

Përdorimi:
Shampo Bar përdoret në flokë të lagur. Masazhoni skalpin tuaj për 2-3 minuta me sapun dhe më pas shpëlajeni me ujë.

Quick Comparison

SettingsSrcub shampo bar rozë removeMaskë Proteine removeSerumi për forcim të rrënjëve të flokëve dhe zgjatjen removeScrub Shampoo per skalp te thate removeMaskë me ekstrakt mëndafshi removeBalsam Proteine remove
NameSrcub shampo bar rozë removeMaskë Proteine removeSerumi për forcim të rrënjëve të flokëve dhe zgjatjen removeScrub Shampoo per skalp te thate removeMaskë me ekstrakt mëndafshi removeBalsam Proteine remove
Image
SKU
Rating
Çmimi
 15
 30
 40
 15
 30
 25
Stock
6 stok
Availability6 stok
Add to cart

DescriptionSapuni ka veti anti-inflamatore dhe anti-bakteriale. Pastron skalpin, parandalon krijimin e zbokthit.Fatmarrela sjell për të gjithë miqtë e mikeshat e saj serumet që do u japin fund vuajtjes suaj ndaj rënies së flokut, moszgjatjes së tij apo probleme me daljen e flokëve të rinj.Falë përmbajtjes së vajit të ricinit dhe ekstraktit të mëndafshit maska për flokë kaçurrela rrit elasticitetin e flokut, I jep formën e duhur kaçurrelit, shmang elektrizimin e flokëve si edhe mbron flokun nga këputja.
ContentHidraton dhe ushqen skalpin e kokës. Dezinfekton dhe pastron intensivisht dhe thellësisht lëkurën e kokës dhe flokët, duke ofruar një ndjenjë përtëritjeje dhe shëndeti për flokët - Stimulon dhe rrit qarkullimin e gjakut në kokë dhe më konkretisht në folikulat e flokëve, duke parandaluar kështu rënien e flokëve - Ashtu si për lëkurën, scrub-i është ai produkt që detoksifikon dhe largon qelizat e vdekura, ndotësit atmosferikë, tymin, djersën dhe gjithashtu mbetjet e produkteve styling, duke i dhënë një shkëlqim të shëndetshëm. -Rrit efektivitetin e shampos dhe stimulon rritjen e flokëve -Ajo vepron kundër zbokthit ose duke e parandaluar ose trajtuar atë. Përdorimi: Shampo Bar përdoret në flokë të lagur. Masazhoni skalpin tuaj për 2-3 minuta me sapun dhe më pas shpëlajeni me ujë.Maska me proteinë birre ndihmon flokët e dekoloruar dhe të dëmtuar nga agresorë të jashtëm (dielli, klori, kripërat, tharësja, pjastra). Kjo maskë rindërton proteinën në flokë. Kjo maskë ndihmon në mbajtjen e volumit të flokut. E përshtatshme për çdo lloj floku që ka nevojë për rigjenerim. E domosdoshme për rrelat dhe ondet që mezi marrin formë ose nuk formohen. Përdorimi: 1.Shpëlani flokët me ujë të ngrohtë në mënyrë që të hapen poret e lëkurës. 2.Përhapni maskën në flokët tuaj. 3.Filloni nga majat që ta keni më të lehtë shkriftimin e flokut, duke vijuar drejt rrënjës. 4.Përdorni turbanin mikrofibër, një T-Shirt ose kapuç dushi për të mbështjellë flokun tuaj. 5.Për efekte maksimale ose nëse jeni duke nxitur mund të perdorni tharësen. 6.Pas 1 ore shpëlani flokët tuaj. 7.Aplikojeni maskën dy herë në javë.Perdorimi: Aplikohet në rrënjën e flokëve duke masazhuar. Përdoret dy herë në javë dhe mund tv mbahet 1-3 orë për rezultate sa më të mira. Serumi I jep shëndet flokëve tuaj duke forcuar rrënjën dhe duke ndihmuar në zgjatjen e tyre. Këshillë: Përdorimi: Aplikohet në rrënjë të flokut me masazh dy herë në javë. Serumi mund të mbahet nga 1-3 orë për rezultate sa më të mira. Serumi i jep shëndet flokëve tuaj ruke forcuar rrënjën dhe duke ndihmuar në zgjatjen e tyre. Përpara se të përdorni çdo lloj serumi në flokët tuaj këshillohet të bëni analizat hormonale, analizat mbi aneminë dhe hekurin në trup dhe gjatë kohës së trajtimit për rezultate sa më të mira përdorni vitamina për flokët. Ingredientët: Almond oil, macadam oil, pumpkin seeks oil,castor oil,lime oil,orange oil,coconut oil,shea butter, cacao butter, almond butter , apricot oil, vitamin E, Vitamin F, collagen , mix essential oils, (Nettle Essential Oil)Shampoo Scrub është një scrub për skalpin në formë sapuni i cili shkumon dhe eksfolion në të njëjtën kohë. Mbetjet e produkteve stiluese dhe papastërtitë e tjera të cilat grumbullosen në sipërfaqen e skalpit, mund të shkaktojnë yndyr dhe zbokth të padëshiruar. Kokrrizat në këtë sapun eksoliojnë skalpin dhe e rifreskojnë atë, duke e pastruar deri në thellësi.
Përdoret para larjes në flokë të njomë. Aplikohet nga rrënja deri tek maja e flokëve dhe mbahet për 30 minuta. Më pas e lajmë flokun me shampon përkatëse. Për një efekt sa më të dukshëm sygjerohet larja e flokut me shampon për flokë kaçurrela. Sugjerohet te perdoret ne floke te dekoloruara, te thata, te dehidratuara dhe fije te holla.
Ingredientët
Aqua, Shea Butter Polyglyceryl-6 Esters, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Ricinus Communis (Castor) oil, Theobroma cacao (cocoa) seed butter, Panthenol D (Vitamin B5), Hydrolized wheat protein, Hydrolized corn protein, Hydrolized soy protein, Behentrimonium Methosulfate,  Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Hydrolized silk, Propylene glycol, Salvia rosmarinus (Rosemary) essential oil, Sodium benzoate, Potasium sorbate.
Balsam me proteinë, për më shumë volum dhe definim të ondeve dhe rrelave tuaja. Ky balsam rigjallëron flokun, e bën të duket dhe ndihet më i plotë që në përdorimet e para. Këshillë: Aplikohet në dush, në gjithë gjatësinë e flokut, jo në rrënjë. Përdoret në çdo larje. Lihet 2-3 minuta dhe shpëlahet.
WeightN/AN/AN/AN/AN/AN/A
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Sold011321
Dërgim
Zgjidhni Monedhën Tuaj
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Çmimi
  • Stock
  • Description
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Krahasimet
1
0