Spray antifrizz

 15
0 përshtypje

Formula unike e spray anti-frizz, mbron flokët nga lagështia dhe shton flokeve shkëlqim dhe butesi, duke rritur dhe theksuar pamjen e flokëve.

22 njerëz po e shikojnë këtë për momentin
Dorëzimi i parashikuar:
22 - 29 Jul, 2024
Transport dhe Kthim Falas:
Për të gjitha porositë mbi  40
product-trust-badge (1)
Arkëtim i garantuar dhe i sigurt

Përshkrim

Pa i rënduar ose pa i bërë ato të yndyrshme, spray ka veti të konsiderueshme për të rritur shkëlqimin dhe mbrojtës ndaj faktorëve të jashtëm, për një efekt kundër elektriximit që ndalon lagështinë të ndikojë në kutikulën e flokëve.

Formula kundër kërcitjes i izolon flokët tuaj edhe në lagështinë më të keqe. I lë flokët super të shkëlqyeshëm, të qelqtë, ultra të lëmuar.

Përdorimi:
Aplikoni një sasi të konsiderueshme dhe në mënyrë të barabartë në flokë të lagur ose të thatë.

Quick Comparison

SettingsSpray antifrizz removeSerum kundra rënies removeKiki Hair Milk Cream removeLinja Proteinë Birre removeShampo me proteinë birre removeScrub per skalp te yndyrshem remove
NameSpray antifrizz removeSerum kundra rënies removeKiki Hair Milk Cream removeLinja Proteinë Birre removeShampo me proteinë birre removeScrub per skalp te yndyrshem remove
Image
SKU
Rating
Çmimi
 15
 40
 17
 100
 17
 30
Stock
24 stok
Availability24 stok
Add to cart

DescriptionFormula unike e spray anti-frizz, mbron flokët nga lagështia dhe shton flokeve shkëlqim dhe butesi, duke rritur dhe theksuar pamjen e flokëve.Fatmarrela sjell për të gjithë miqtë e mikeshat e saj serumet që do u japin fund vuajtjes suaj ndaj rënies së flokut, moszgjatjes së tij apo probleme me daljen e flokëve të rinj.Qumësht pa shpëlarje për fëmije 100% organike. Ndihmon në hidratimin e flokut dhe zgjidhjen e nyjeve. I bën flokët të butë dhe të lehtë për tu krehur.Linja me proteinë birre normalizon yndyrën në skalp dhe është e pasur me antioksidantë që ushqejnë dhe forcojnë flokët tuaj. Seti i plotë i proteinës përmban 6 produkte.Shampoja pastron butësisht flokët dhe largon akumulimet duke i lënë flokët të shëndetshëm dhe të menaxhueshëm. Shampoja falë proteinës të birrës rrit elasticitetin e flokëve, ndihmon kaçurrelin të ruajë formën e tij. Redukton elektrizimin e tyre si dhe hidraton dhe ushqen skalpin. Përdoret kryesisht për skalp të yndyrshëm.
ContentPa i rënduar ose pa i bërë ato të yndyrshme, spray ka veti të konsiderueshme për të rritur shkëlqimin dhe mbrojtës ndaj faktorëve të jashtëm, për një efekt kundër elektriximit që ndalon lagështinë të ndikojë në kutikulën e flokëve. Formula kundër kërcitjes i izolon flokët tuaj edhe në lagështinë më të keqe. I lë flokët super të shkëlqyeshëm, të qelqtë, ultra të lëmuar. Përdorimi: Aplikoni një sasi të konsiderueshme dhe në mënyrë të barabartë në flokë të lagur ose të thatë. Ingredientët: Almond oil, macadam oil, pumpkin seeks oil,castor oil,lime oil,orange oil,coconut oil,shea butter, cacao butter, almond butter , apricot oil, vitamin E, Vitamin F, collagen , mix essential oils,(rosemary essential oil, laurel essential oil,levender essential oil, sage essential oil. Perdorimi: Serumi kundër rënies së flokut është i bazuar në vajra bimor dhe esencial dhe ka si qëllim kryesor luftën ndaj rënies së flokut. Forcon rrënjën e flokut, parandalon rënien, ushqen dhe redukton krijimin e thinjave. Funksionon si antiage në floke. Përmban një kombinim të vajrave esencialë të cilët janë mbreti i kozmetikës. Depërtojnë direkt tek problemi i rënies dhe na japin rezultat më të shpejt. Këshillë: Aplikohet një sasi e vogël në rrënjën e flokëve me pak masazh duke e mbajtur për 1 orë. Përdoret 2 herë në javë si tip maske ose nëse rënia është e theksuar përdoret çdo ditë deri sa të stabilizohet. Serumi i jep shëndet dhe shkëlqim flokëve. Përdoret para larjes. Përpara se të përdorni çdo lloj serumi në flokët tuaj këshillohet të bëni analizat hormonale, analizat mbi aneminë dhe hekurin në trup dhe gjatë kohës së trajtimit për rezultate sa më të mira përdorni vitamina për flokët.Përdorimi: Pas larjes aplikohet sasi e vogel në gjatësinë e flokut. Nuk shpëlahet!1. Shampo 2. Balsam 3. Maskë floku 4. Qumësht pa shpëlarje 5. Xhel Definues 6. Parfum floku
Përdorimi
Përdoret për larjen e flokëve kaçurrela. Aplikoni një sasi shampo në skalp dhe masazhojeni për 2-3 minuta. Më pas vazhdoni me larjen e pjesës tjetër të flokëve. Përdoret 2-3 herë në javë. Sugjerohet te perdoret per floke te trashe te pabindur , me yndyre.
Ingredients
Aqua, Aloe barbadensis (Aloe Vera) leaf juice powder, Cocos nucifera (Coconut) oil, Panthenol D (Vitamin B5), Beer protein, Sodium hyaluronic acid, Hydrolyzed wheat protein, Hydrolyzed soy protein, Hydrolyzed corn protein, Velvet silk and orchide, Decyl Glucoside, Lauryl Betaine, Xantham Gum, Phenoxyethanol, Citric Acid, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Caprylyl glycol.
Nëse nuk kujdeseni për skalpin tuaj duke hequr qelizat e vdekura të lëkurës dhe grumbullimin e palastërtive, rritja e flokëve tuaj mund të ndikoj. Kjo mund të sjellë rënie të hershme të flokëve. Po ashtu, pastrimet mund të heqin qafe grumbullimin e shkaktuar nga produktet e flokëve Scrub eksfolijon sipërfaqen e skalpit duke hequr që gjitha qelizat e vdekura dhe yndyrën e tepërt. Nxit qarkullimin e gjakut duke stimuluar zgjatjen e flokëve dhe daljen e fijeve të reja. 🐚 I pështatshëm për skalp të yndyrshëm 🐚 Ka veti antibakteriale dhe antiinflamatore 🐚 Balancon pH e skalpit 🐚 Redukton zbokthin
 • Si përdoret?
Aplikoni një sasi të konsiderueshme në skalp. Më pas masazhoni dhe shpëlajeni. Përdoret përpara shampos.
WeightN/AN/AN/AN/AN/AN/A
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Sold1491571
Dërgim
Zgjidhni Monedhën Tuaj
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Çmimi
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Krahasimet
1
0