Shkuma Coco Mouse

 28
0 përshtypje

Shkuma Coco Mouse është një produkt stilimi i nënvlerësuar, por sot do të zërë vendin që meriton në jetën tuaj. Dhe jo, nuk është vetëm një produkt kaçurrela! Zbuloni saktësisht se çfarë mund të bëjë për ju dhe si ta përdorni.

21 njerëz po e shikojnë këtë për momentin
Dorëzimi i parashikuar:
19 - 26 Apr, 2024
Transport dhe Kthim Falas:
Për të gjitha porositë mbi  40
product-trust-badge (1)
Arkëtim i garantuar dhe i sigurt

Përshkrim

Shkuma Coco Mouse kombinon përfitime të shumta në përbërjen e saj. Mund t’i japë flokëve definim dhe volum, t’i japë formë kaçurrelave, të mbrojë modelin e flokëve(dhe per vajzatfloke drejta qe deshirojne te stilojne flokun). Shkuma Coco Mouse mund të mbushë flokët me lëndë ushqyese dhe t’i mbrojë nga nxehtësia. Floku ka më shumë shkëlqim fal qumështit të kokosit dhe rigjenerohet e ushqehet në thellësi fal keratinës.

Përdorimi:
Aplikoni një sasi të konsiderueshme dhe në mënyrë të barabartë në flokë të lagur e stiloni dhe më pas e thani.

Quick Comparison

SettingsShkuma Coco Mouse removeScrub Shampoo per skalp te thate removeQumësht pa shpëlarje me ekstrakt mëndafshi removeVaj i thatë Eliksir removeBalsam Proteine removeMaskë me ekstrakt mëndafshi remove
NameShkuma Coco Mouse removeScrub Shampoo per skalp te thate removeQumësht pa shpëlarje me ekstrakt mëndafshi removeVaj i thatë Eliksir removeBalsam Proteine removeMaskë me ekstrakt mëndafshi remove
Image
SKU
Rating
Çmimi
 28
 15
 25
 27
 25
 30
Stock
6 stok
Availability6 stok
Add to cart

DescriptionShkuma Coco Mouse është një produkt stilimi i nënvlerësuar, por sot do të zërë vendin që meriton në jetën tuaj. Dhe jo, nuk është vetëm një produkt kaçurrela! Zbuloni saktësisht se çfarë mund të bëjë për ju dhe si ta përdorni.Qumështi pa shpëlarje me ekstrakt mëndafshi ndihmon në krehjen e flokut. Mbron flokun nga nxehtësia e tharëses dhe pjasterit. Mbron flokët nga rrezet e diellit dhe ndihmon në stilim. Falë përmbajtjes së vajit të ricinit dhe ekstraktit të mëndafshit maska për flokë kaçurrela rrit elasticitetin e flokut, I jep formën e duhur kaçurrelit, shmang elektrizimin e flokëve si edhe mbron flokun nga këputja.
ContentShkuma Coco Mouse kombinon përfitime të shumta në përbërjen e saj. Mund t'i japë flokëve definim dhe volum, t'i japë formë kaçurrelave, të mbrojë modelin e flokëve(dhe per vajzatfloke drejta qe deshirojne te stilojne flokun). Shkuma Coco Mouse mund të mbushë flokët me lëndë ushqyese dhe t'i mbrojë nga nxehtësia. Floku ka më shumë shkëlqim fal qumështit të kokosit dhe rigjenerohet e ushqehet në thellësi fal keratinës. Përdorimi: Aplikoni një sasi të konsiderueshme dhe në mënyrë të barabartë në flokë të lagur e stiloni dhe më pas e thani. Shampoo Scrub është një scrub për skalpin në formë sapuni i cili shkumon dhe eksfolion në të njëjtën kohë. Mbetjet e produkteve stiluese dhe papastërtitë e tjera të cilat grumbullosen në sipërfaqen e skalpit, mund të shkaktojnë yndyr dhe zbokth të padëshiruar. Kokrrizat në këtë sapun eksoliojnë skalpin dhe e rifreskojnë atë, duke e pastruar deri në thellësi.
Aplikojmë një sasi qumeshti në gjatësinë e flokut para krehjes. Qumeshti mund të përdoret në flokë të lagur dhe të thatë.
Ingredientët
Aqua, Shea Butter Polyglyceryl-6 Esters, Theobroma cacao (cocoa) seed butter, Panthenol D (Vitamin B5), Silk protein extract, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Sodium benzoate, Potassium sorbate.
[vc_row content_placement="top"][vc_column width="2/3" css=".vc_custom_1532433256788{margin-right: 15px !important;}" offset="vc_col-md-8"][woodmart_title size="small" font_weight="600" align="left" title="Përdorimi" css=".vc_custom_1596710206867{margin-bottom: 20px !important;}" woodmart_css_id="5f2bdd382922d" title_width="100" woodmart_empty_space=""][vc_column_text css=".vc_custom_1596710216853{margin-bottom: 30px !important;}" text_larger="no"]Vaji i thatë i eliksirit zakonisht përdoret për të hidratuar flokët, si dhe për t’i mbajtur të butë dhe për t'i mbrojtur nga të gjitha mjetet tuaja të stilimit. Vaji lubrifikon kutikulën dhe forcon flokun duke siguruar mbajtjen e një ph të duhur për flokun tuaj. Vajrat e flokëve mund të përdoren si ushqyes dhe si një mjet stilues për flokët tuaj për t'u dhënë një shkëlqim të bukur, natyral. Vaji Fatmarrela i pasur me vitamina është 2 në 1, mund ta përdorni për flokun dhe trupin tuaj.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/3"][woodmart_info_box image="1710" title_size="small" img_size="60x60" link="url:%23|||" title="Këshillë:" woodmart_css_id="5f2bdd56366d7" svg_animation="no" info_box_inline="no" woodmart_empty_space=""]1.I pasur me Omega, Vitaminë F. 2.Përdoret edhe për trupin edhe për flokët tuaj. 3.Përdoret për demakiazh dhe butesi të lëkurës së fytyrës. 4.Lufton aknet. 5.Nëse bën masazh në rrënjën e flokut ndihmon në daljen e flokut të ri. 6.Shërben si serum për flokët. 7.Mbron flokët nga produktet stiluese 8.Lufton atë që quhet fije dyfishe e flokut.[/woodmart_info_box][/vc_column][/vc_row]Balsam me proteinë, për më shumë volum dhe definim të ondeve dhe rrelave tuaja. Ky balsam rigjallëron flokun, e bën të duket dhe ndihet më i plotë që në përdorimet e para. Këshillë: Aplikohet në dush, në gjithë gjatësinë e flokut, jo në rrënjë. Përdoret në çdo larje. Lihet 2-3 minuta dhe shpëlahet.
Përdoret para larjes në flokë të njomë. Aplikohet nga rrënja deri tek maja e flokëve dhe mbahet për 30 minuta. Më pas e lajmë flokun me shampon përkatëse. Për një efekt sa më të dukshëm sygjerohet larja e flokut me shampon për flokë kaçurrela. Sugjerohet te perdoret ne floke te dekoloruara, te thata, te dehidratuara dhe fije te holla.
Ingredientët
Aqua, Shea Butter Polyglyceryl-6 Esters, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Ricinus Communis (Castor) oil, Theobroma cacao (cocoa) seed butter, Panthenol D (Vitamin B5), Hydrolized wheat protein, Hydrolized corn protein, Hydrolized soy protein, Behentrimonium Methosulfate,  Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Hydrolized silk, Propylene glycol, Salvia rosmarinus (Rosemary) essential oil, Sodium benzoate, Potasium sorbate.
WeightN/AN/AN/AN/AN/AN/A
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Sold0316112
Dërgim
Zgjidhni Monedhën Tuaj
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Çmimi
  • Stock
  • Description
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Krahasimet
1
0