Shampo antiyellow

 15
0 përshtypje

Çdo lloj bionde ka nevojë për një produkt mirëmbajtjeje të aftë për të ndriçuar, hidratuar dhe tonifikuar ngjyrën.Shampo Anti-Yellow është tonifikuese me veprim të menjëhershëm që neutralizon nuancat e verdha të padëshiruara, duke rritur nuancat e ftohta të ngjyrës.

24 njerëz po e shikojnë këtë për momentin
Dorëzimi i parashikuar:
19 - 26 Apr, 2024
Transport dhe Kthim Falas:
Për të gjitha porositë mbi  40
product-trust-badge (1)
Arkëtim i garantuar dhe i sigurt

Përshkrim

Rigjallëron pikat kryesore, duke rritur shkëlqimin e flokëve të hapur dhe duke neutralizuar nuancën e tyre të verdhë. Ngjyra juaj bionde do të ftohet menjëherë dhe do të duket më e shndritshme dhe e pastruar nga të gjitha tonet e padëshiruara. Flokët do të jenë të hidratuar, të butë dhe të mëndafshtë.

Formula e tij e veçantë është pasuruar me një përqendrim shumë të pastër të pigmentit Ekstra-Purple. Pigmenti vjollcë depozitohet midis luspave dhe kutikulës së flokëve, duke depërtuar thellë falë teknologjisë së tij, që bjondes t’i jepet pastërti e menjëhershme, duke konstatuar në mënyrë kromatike tonet e verdha.Ekstraktet natyrale të vajit te arganit dhe një përqendrim i thelle i kokteileve te vitaminave ushqejnë thellësisht flokët duke i lënë ato të buta dhe të lëmuara.

Përdorimi:
Përdoret për larjen e flokëve sa herë të jetë e nevojshme. Vendosni një sasi të vogël në flokë të lagur dhe masazhojeni atë në mollëzat e gishtave, lëreni për 3-5 minuta, më pas shpëlajeni flokun me ujë të bollshëm. Përsëriteni nëse është e nevojshme. Sugjerohet përdorimi i zbutësit ose i maskës për të arritur hidratimin dhe elasticitetin e duhur të flokëve. Kujdes shmangni kontaktin tek syt. Vetëm për përdorim të jashtëm.

Quick Comparison

SettingsShampo antiyellow removeParfum me proteinë birre removeXhel stilues me ekstrakt mëndafshi removeShampo për flokët dhe për trupin Kiki removeSerum për aktivizimin e daljeve të flokëve të rinj removeKiki Hair Milk Cream remove
NameShampo antiyellow removeParfum me proteinë birre removeXhel stilues me ekstrakt mëndafshi removeShampo për flokët dhe për trupin Kiki removeSerum për aktivizimin e daljeve të flokëve të rinj removeKiki Hair Milk Cream remove
Image
SKU
Rating
Çmimi
 15
 25
 25
 19
 35
 17
Stock
Availability
Add to cart

DescriptionÇdo lloj bionde ka nevojë për një produkt mirëmbajtjeje të aftë për të ndriçuar, hidratuar dhe tonifikuar ngjyrën.Shampo Anti-Yellow është tonifikuese me veprim të menjëhershëm që neutralizon nuancat e verdha të padëshiruara, duke rritur nuancat e ftohta të ngjyrës.Parfum për çdo lloj floku, i pasuruar me nota të myshkut të bardhë. Përdoret dhe në trup. Baza vajore e bën të zgjasë gjithë ditën.Xhel stilues me ekstrakt mëndafshi I'u jep kaçurrelave tuaja formën e dëshiruar. Ushqen dhe hidraton flokët. I mban flokët e butë dhe nuk I ngrin ato.Shampo floku dhe trupi 100% bimore. Delikate me lëkurën dhe flokët e holë të femijeve e pasuruar me qumësht tërshëre dhe kamomili për hidratim të thellë.Fatmarrela sjell për të gjithë miqtë e mikeshat e saj serumet që do u japin fund vuajtjes suaj ndaj rënies së flokut, moszgjatjes së tij apo probleme me daljen e flokëve të rinj.Qumësht pa shpëlarje për fëmije 100% organike. Ndihmon në hidratimin e flokut dhe zgjidhjen e nyjeve. I bën flokët të butë dhe të lehtë për tu krehur.
ContentRigjallëron pikat kryesore, duke rritur shkëlqimin e flokëve të hapur dhe duke neutralizuar nuancën e tyre të verdhë. Ngjyra juaj bionde do të ftohet menjëherë dhe do të duket më e shndritshme dhe e pastruar nga të gjitha tonet e padëshiruara. Flokët do të jenë të hidratuar, të butë dhe të mëndafshtë. Formula e tij e veçantë është pasuruar me një përqendrim shumë të pastër të pigmentit Ekstra-Purple. Pigmenti vjollcë depozitohet midis luspave dhe kutikulës së flokëve, duke depërtuar thellë falë teknologjisë së tij, që bjondes t'i jepet pastërti e menjëhershme, duke konstatuar në mënyrë kromatike tonet e verdha.Ekstraktet natyrale të vajit te arganit dhe një përqendrim i thelle i kokteileve te vitaminave ushqejnë thellësisht flokët duke i lënë ato të buta dhe të lëmuara. Përdorimi: Përdoret për larjen e flokëve sa herë të jetë e nevojshme. Vendosni një sasi të vogël në flokë të lagur dhe masazhojeni atë në mollëzat e gishtave, lëreni për 3-5 minuta, më pas shpëlajeni flokun me ujë të bollshëm. Përsëriteni nëse është e nevojshme. Sugjerohet përdorimi i zbutësit ose i maskës për të arritur hidratimin dhe elasticitetin e duhur të flokëve. Kujdes shmangni kontaktin tek syt. Vetëm për përdorim të jashtëm.
Mund të përdoret në trup ose flokë.
Flower water, Glycerin, Beer protein, Aqua, sodium benzoate, Potassium sorbate.
Xheli aplikohet në gjatësinë e flokut për stilimin e tyre.
Ingredientët
Aqua, Aloe barbadensis (Aloe Vera) miller extract, Hydrolized silk, Cellulose Gum, Xanthan Gum, Inulin, Cellulose, Glucose, Fructose, Propylene glycol, Panthenol D (Vitamin B5), Sodium benzoate, Potassium sorbate, Salvia rosmarinus (Rosemary) essential oil.
Shampo e butë për bebe, pa alkohool dhe sulfate për trupin dhe flokët. I përshtatshëm për pastrimin e përditshëm të lëkurës së ndjeshme të foshnjës.Me ekstrakte bimore, agjentë hidratues dhe vitamina që ofrojnë një efekt mbrojtës kundër acarimit dhe tharjes, duke i dhënë butësi dhe kujdes unik lëkurës së foshnjeve.Me agjentë të butë pastrimi dhe pH të përputhshëm me lëkurën, që respektojnë shtresën hidrolipidike të lëkurës. Përdorimi: Përdoret për larjen e flokëve sa here te jete e nevojshme. Vendosni nje sasi te vogel ne floke te lagur dhe masazhojeni ate ne mollezat e gishtave. Me pas shpelajeni flokun me uje te bollshem. Sugjerohet perdorimi i qumeshtit pa shpelarje per te arritur hidratimin dhe lehtesi ne krehje.Kujdes shmangni kontaktin tek syt. Vetëm për përdorim të jashtëm.Ndihmon aktivizimin e daljes së flokut të ri. Ka bazë vajore, shumëllojshmëri vajrash bimësh dhe esencialë. Ndihmon në stabilizimin e rënies së flokut. Ndihmon thinjat që të fitojnë sërish pigmentin e humbur. Formulë e fuqishme që rrit qarkullimin e gjakut në skalp, aktivizon bulbin e flokut dhe ndihmon në daljen e qimes ne sipërfaqe. Përdorimi: Aplikohet në rrënjën e flokëve duke masazhuar. Përdoret dy herë në javë dhe mund të mbahet 1-3 orë për rezultate sa më të mira. Serumi është rigjenerues dhe bën të mundur daljen e flokëve të rinj. Këshillë: Përpara se të përdorni çdo lloj serumi në flokët tuaj këshillohet të bëni analizat hormonale, analizat mbi aneminë dhe hekurin në trup dhe gjatë kohës së trajtimit për rezultate sa më të mira përdorni vitamina për flokët. Ingredientët: Almond oil, macadam oil, pumpkin seeks oil,castor oil,lime oil,orange oil,coconut oil,shea butter, cacao butter, almond butter , apricot oil, vitamin E, Vitamin F, collagen , mix essential oils,(Garlic Essential Oil).Përdorimi: Pas larjes aplikohet sasi e vogel në gjatësinë e flokut. Nuk shpëlahet!
WeightN/AN/AN/AN/AN/AN/A
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Sold2012425
Dërgim
Zgjidhni Monedhën Tuaj
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Çmimi
  • Stock
  • Description
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Krahasimet
1
0