Maskë Çokollatë

 30
0 përshtypje

Ka veti të fuqishme hidratuese, ndihmon në zvogëlimin e dëmtimit të flokëve.

26 njerëz po e shikojnë këtë për momentin
Dorëzimi i parashikuar:
19 - 26 Apr, 2024
Transport dhe Kthim Falas:
Për të gjitha porositë mbi  40
product-trust-badge (1)
Arkëtim i garantuar dhe i sigurt

Përshkrim

Kombinimi i ingredientëve në këtë maskë bën të mundur rritjen e shëndetshme të flokëve dhe zgjatjen e tyre. Maska me kakao është 100% natyrale dhe vegane. është ushqyese dhe hidratuese e formuluar me kakao, keratinë dhe acid hyaluronik Mbron nga nxehtësia. Trajton majat dyshe rigjeneron edhe ushqen flokët.

Përdorimi:
Aplikojeni në flokë të lagur nga rrënja tek majat dhe lëreni 15-30 min më pas vazhdoni me larjen e flokut.

Quick Comparison

SettingsMaskë Çokollatë removeSerum për aktivizimin e daljeve të flokëve të rinj removeXhel stilues me ekstrakt mëndafshi removeScrub Shampoo per skalp te yndyrshem removeKiki Hair Milk Cream removeSerumi për forcim të rrënjëve të flokëve dhe zgjatjen remove
NameMaskë Çokollatë removeSerum për aktivizimin e daljeve të flokëve të rinj removeXhel stilues me ekstrakt mëndafshi removeScrub Shampoo per skalp te yndyrshem removeKiki Hair Milk Cream removeSerumi për forcim të rrënjëve të flokëve dhe zgjatjen remove
Image
SKU
Rating
Çmimi
 30
 35
 25
 15
 17
 40
Stock
9 stok
Availability9 stok
Add to cart

DescriptionKa veti të fuqishme hidratuese, ndihmon në zvogëlimin e dëmtimit të flokëve.Fatmarrela sjell për të gjithë miqtë e mikeshat e saj serumet që do u japin fund vuajtjes suaj ndaj rënies së flokut, moszgjatjes së tij apo probleme me daljen e flokëve të rinj.Xhel stilues me ekstrakt mëndafshi I'u jep kaçurrelave tuaja formën e dëshiruar. Ushqen dhe hidraton flokët. I mban flokët e butë dhe nuk I ngrin ato.Qumësht pa shpëlarje për fëmije 100% organike. Ndihmon në hidratimin e flokut dhe zgjidhjen e nyjeve. I bën flokët të butë dhe të lehtë për tu krehur.Fatmarrela sjell për të gjithë miqtë e mikeshat e saj serumet që do u japin fund vuajtjes suaj ndaj rënies së flokut, moszgjatjes së tij apo probleme me daljen e flokëve të rinj.
ContentKombinimi i ingredientëve në këtë maskë bën të mundur rritjen e shëndetshme të flokëve dhe zgjatjen e tyre. Maska me kakao është 100% natyrale dhe vegane. është ushqyese dhe hidratuese e formuluar me kakao, keratinë dhe acid hyaluronik Mbron nga nxehtësia. Trajton majat dyshe rigjeneron edhe ushqen flokët. Përdorimi: Aplikojeni në flokë të lagur nga rrënja tek majat dhe lëreni 15-30 min më pas vazhdoni me larjen e flokut.Ndihmon aktivizimin e daljes së flokut të ri. Ka bazë vajore, shumëllojshmëri vajrash bimësh dhe esencialë. Ndihmon në stabilizimin e rënies së flokut. Ndihmon thinjat që të fitojnë sërish pigmentin e humbur. Formulë e fuqishme që rrit qarkullimin e gjakut në skalp, aktivizon bulbin e flokut dhe ndihmon në daljen e qimes ne sipërfaqe. Përdorimi: Aplikohet në rrënjën e flokëve duke masazhuar. Përdoret dy herë në javë dhe mund të mbahet 1-3 orë për rezultate sa më të mira. Serumi është rigjenerues dhe bën të mundur daljen e flokëve të rinj. Këshillë: Përpara se të përdorni çdo lloj serumi në flokët tuaj këshillohet të bëni analizat hormonale, analizat mbi aneminë dhe hekurin në trup dhe gjatë kohës së trajtimit për rezultate sa më të mira përdorni vitamina për flokët. Ingredientët: Almond oil, macadam oil, pumpkin seeks oil,castor oil,lime oil,orange oil,coconut oil,shea butter, cacao butter, almond butter , apricot oil, vitamin E, Vitamin F, collagen , mix essential oils,(Garlic Essential Oil).
Xheli aplikohet në gjatësinë e flokut për stilimin e tyre.
Ingredientët
Aqua, Aloe barbadensis (Aloe Vera) miller extract, Hydrolized silk, Cellulose Gum, Xanthan Gum, Inulin, Cellulose, Glucose, Fructose, Propylene glycol, Panthenol D (Vitamin B5), Sodium benzoate, Potassium sorbate, Salvia rosmarinus (Rosemary) essential oil.
Shampoo Scrub është një scrub për skalpin në formë sapuni i cili shkumon dhe eksfolion në të njëjtën kohë. Mbetjet e produkteve stiluese dhe papastërtitë e tjera të cilat grumbullosen në sipërfaqen e skalpit, mund të shkaktojnë yndyr dhe zbokth të padëshiruar. Kokrrizat në këtë sapun eksoliojnë skalpin dhe e rifreskojnë atë, duke e pastruar deri në thellësi..Përdorimi: Pas larjes aplikohet sasi e vogel në gjatësinë e flokut. Nuk shpëlahet!Perdorimi: Aplikohet në rrënjën e flokëve duke masazhuar. Përdoret dy herë në javë dhe mund tv mbahet 1-3 orë për rezultate sa më të mira. Serumi I jep shëndet flokëve tuaj duke forcuar rrënjën dhe duke ndihmuar në zgjatjen e tyre. Këshillë: Përdorimi: Aplikohet në rrënjë të flokut me masazh dy herë në javë. Serumi mund të mbahet nga 1-3 orë për rezultate sa më të mira. Serumi i jep shëndet flokëve tuaj ruke forcuar rrënjën dhe duke ndihmuar në zgjatjen e tyre. Përpara se të përdorni çdo lloj serumi në flokët tuaj këshillohet të bëni analizat hormonale, analizat mbi aneminë dhe hekurin në trup dhe gjatë kohës së trajtimit për rezultate sa më të mira përdorni vitamina për flokët. Ingredientët: Almond oil, macadam oil, pumpkin seeks oil,castor oil,lime oil,orange oil,coconut oil,shea butter, cacao butter, almond butter , apricot oil, vitamin E, Vitamin F, collagen , mix essential oils, (Nettle Essential Oil)
WeightN/AN/AN/AN/AN/AN/A
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Sold1212051
Dërgim
Zgjidhni Monedhën Tuaj
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Çmimi
  • Stock
  • Description
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Krahasimet
1
0