25

BB Cream SPF50 jep një lëkurë të shëndetshme dhe plotë shkëlqim.❤️

🍃Ka veti ushqyese dhe hidratuese falë Acidit Hialuronik.

🍃Ofron mbulim duke njëtrajtësuar tonin e lëkurës.

🍃Mbron lëkurën nga rrezet UV.

Përshtatet lehtësisht me lëkurën dhe ju jep një pamje natyrale🥰

28 njerëz po e shikojnë këtë për momentin
Dorëzimi i parashikuar:
May 28 - 04 Jun, 2024
Transport dhe Kthim Falas:
Për të gjitha porositë mbi  40
product-trust-badge (1)
Arkëtim i garantuar dhe i sigurt

Përshkrim

Vlerësime dhe Përshtypje

Bazuar në 0 Përshtypje

Nuk ka ende vlerësime.

Quick Comparison

SettingsBbcream removeScrub Shampoo per skalp te yndyrshem removeScrub per skalp te thate removeParfum me proteinë birre removeKiki Hair Milk Cream removeLinja Proteinë Birre remove
NameBbcream removeScrub Shampoo per skalp te yndyrshem removeScrub per skalp te thate removeParfum me proteinë birre removeKiki Hair Milk Cream removeLinja Proteinë Birre remove
Image
SKU
Rating
Çmimi
 25
 15
 30
 25
 17
 100
Stock
9 stok
10 stok
Availability9 stok10 stok
Add to cart

DescriptionBB Cream SPF50 jep një lëkurë të shëndetshme dhe plotë shkëlqim.❤️ 🍃Ka veti ushqyese dhe hidratuese falë Acidit Hialuronik. 🍃Ofron mbulim duke njëtrajtësuar tonin e lëkurës. 🍃Mbron lëkurën nga rrezet UV. Përshtatet lehtësisht me lëkurën dhe ju jep një pamje natyrale🥰Parfum për çdo lloj floku, i pasuruar me nota të myshkut të bardhë. Përdoret dhe në trup. Baza vajore e bën të zgjasë gjithë ditën.Qumësht pa shpëlarje për fëmije 100% organike. Ndihmon në hidratimin e flokut dhe zgjidhjen e nyjeve. I bën flokët të butë dhe të lehtë për tu krehur.Linja me proteinë birre normalizon yndyrën në skalp dhe është e pasur me antioksidantë që ushqejnë dhe forcojnë flokët tuaj. Seti i plotë i proteinës përmban 6 produkte.
ContentShampoo Scrub është një scrub për skalpin në formë sapuni i cili shkumon dhe eksfolion në të njëjtën kohë. Mbetjet e produkteve stiluese dhe papastërtitë e tjera të cilat grumbullosen në sipërfaqen e skalpit, mund të shkaktojnë yndyr dhe zbokth të padëshiruar. Kokrrizat në këtë sapun eksoliojnë skalpin dhe e rifreskojnë atë, duke e pastruar deri në thellësi..Nëse nuk kujdeseni për skalpin tuaj duke hequr qelizat e vdekura të lëkurës dhe grumbullimin e palastërtive, rritja e flokëve tuaj mund të ndikoj. Kjo mund të sjellë rënie të hershme të flokëve. Po ashtu, pastrimet mund të heqin qafe grumbullimin e shkaktuar nga produktet e flokëve Scrub eksfolijon sipërfaqen e skalpit duke hequr që gjitha qelizat e vdekura dhe yndyrën e tepërt. Nxit qarkullimin e gjakut duke stimuluar zgjatjen e flokëve dhe daljen e fijeve të reja. 🐚 I pështatshëm për skalp të thatë 🐚 Balancon pH e skalpit 🐚 Redukton zbokthin, trajtin kseroderminë dhe ekzemën në skalp
 • Si përdoret?
Aplikoni një sasi të konsiderueshme në skalp. Më pas masazhoni dhe shpëlajeni. Përdoret përpara shampos.
Mund të përdoret në trup ose flokë.
Flower water, Glycerin, Beer protein, Aqua, sodium benzoate, Potassium sorbate.
Përdorimi: Pas larjes aplikohet sasi e vogel në gjatësinë e flokut. Nuk shpëlahet!1. Shampo 2. Balsam 3. Maskë floku 4. Qumësht pa shpëlarje 5. Xhel Definues 6. Parfum floku
WeightN/AN/AN/AN/AN/AN/A
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Sold11000812
Dërgim
Zgjidhni Monedhën Tuaj
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Çmimi
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Krahasimet
1
0