Stilim

Filtrat

Duke shfaqur rezultatin e vetëm

Spray antifrizz

 15
Formula unike e spray anti-frizz, mbron flokët nga lagështia dhe shton flokeve shkëlqim dhe butesi, duke rritur dhe theksuar pamjen e flokëve.…
Zgjidhni Monedhën Tuaj
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Çmimi
  • Stock
  • Description
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Krahasimet
1
0