Shampo

Filtrat

Duke shfaqur të gjitha 5 rezultatet

Shampo antiyellow

 15
Çdo lloj bionde ka nevojë për një produkt mirëmbajtjeje të aftë për të ndriçuar, hidratuar dhe tonifikuar ngjyrën.Shampo Anti-Yellow është tonifikuese me veprim të menjëhershëm…

Shampo me Luleshtrydhe

 25
Kombinimi i ingredientëve në këtë shampo bën të mundur rritjen e shëndetshme të flokëve dhe zgjatjen e tyre.…

Shampo me çokollatë 100% organike

 15
Përveç aromës së shkëlqyer, kakao bën më shumë shkumë edhe zgjatë më shumë. Kombinimi I ingredientëve në këtë shampo bën të mundur rritjen e shëndetshme…

Scrub Shampoo per skalp te yndyrshem

 15
Shampoo Scrub është një scrub për skalpin në formë sapuni i cili shkumon dhe eksfolion në të njëjtën kohë. Mbetjet e produkteve stiluese dhe papastërtitë…

Scrub Shampoo per skalp te thate

 15
Shampoo Scrub është një scrub për skalpin në formë sapuni i cili shkumon dhe eksfolion në të njëjtën kohë. Mbetjet e produkteve stiluese dhe papastërtitë…
Zgjidhni Monedhën Tuaj
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Çmimi
  • Stock
  • Description
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Krahasimet
1
0