Scrubs

Filtrat

Duke shfaqur të gjitha 7 rezultatet

Scrub shampo bar I zi

 15
Sapuni ka veti anti-inflamatore dhe anti-bakteriale. Eshtë i përshtatshëm për skalpin e yndyrshëm.Largon yndyrën e tepërt, parandalon dhe trajton aknet në skalp. Dezinfekton dhe pastron…

Srcub shampo bar rozë

 15
Sapuni ka veti anti-inflamatore dhe anti-bakteriale. Pastron skalpin, parandalon krijimin e zbokthit.…

Serumi për forcim të rrënjëve të flokëve dhe zgjatjen

 40
Fatmarrela sjell për të gjithë miqtë e mikeshat e saj serumet që do u japin fund vuajtjes suaj ndaj rënies së flokut, moszgjatjes së tij…

Scrub Shampoo per skalp te yndyrshem

 15
Shampoo Scrub është një scrub për skalpin në formë sapuni i cili shkumon dhe eksfolion në të njëjtën kohë. Mbetjet e produkteve stiluese dhe papastërtitë…

Scrub Shampoo per skalp te thate

 15
Shampoo Scrub është një scrub për skalpin në formë sapuni i cili shkumon dhe eksfolion në të njëjtën kohë. Mbetjet e produkteve stiluese dhe papastërtitë…

Scrub per skalp te thate

 30
Nëse nuk kujdeseni për skalpin tuaj duke hequr qelizat e vdekura të lëkurës dhe grumbullimin e palastërtive, rritja e flokëve tuaj mund të ndikoj. Kjo…

Scrub per skalp te yndyrshem

 30
Nëse nuk kujdeseni për skalpin tuaj duke hequr qelizat e vdekura të lëkurës dhe grumbullimin e palastërtive, rritja e flokëve tuaj mund të ndikoj. Kjo…
Zgjidhni Monedhën Tuaj
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Çmimi
  • Stock
  • Description
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Krahasimet
1
0