Maska

Filtrat

Duke shfaqur të gjitha 3 rezultatet

Maskë antiyellow

 35
Çdo lloj bionde ka nevojë për një produkt mirëmbajtjeje të aftë për të ndriçuar, hidratuar dhe tonifikuar ngjyrën. Maska Anti-Yellow është tonifikuese me veprim të…

Maskë me luleshtrydhe

 35
Ka veti të fuqishme hidratuese, ndihmon në zvogëlimin e dëmtimit të flokëve. Ekstraktet e luleshtrydhes ndihmojnë në rindërtimin dhe rikuperimin e flokëve të thata…

Maskë Çokollatë

 30
Ka veti të fuqishme hidratuese, ndihmon në zvogëlimin e dëmtimit të flokëve.…
Zgjidhni Monedhën Tuaj
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Çmimi
  • Stock
  • Description
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Krahasimet
1
0