Flokët

Filtrat

Shfaq 12 nga 37 rezultatet

Volume Hair Spray

 25
Spray definues per floke kaçurrela. I lẻ floket te duken natyrale dhe me skelgim, ndersa u jep forcen dhe volumin e nevojshëm per te bere…

Scrub shampo bar I zi

 15
Sapuni ka veti anti-inflamatore dhe anti-bakteriale. Eshtë i përshtatshëm për skalpin e yndyrshëm.Largon yndyrën e tepërt, parandalon dhe trajton aknet në skalp. Dezinfekton dhe pastron…

Srcub shampo bar rozë

 15
Sapuni ka veti anti-inflamatore dhe anti-bakteriale. Pastron skalpin, parandalon krijimin e zbokthit.…

Shkuma Coco Mouse

 28
Shkuma Coco Mouse është një produkt stilimi i nënvlerësuar, por sot do të zërë vendin që meriton në jetën tuaj. Dhe jo, nuk është vetëm…

Spray antifrizz

 15
Formula unike e spray anti-frizz, mbron flokët nga lagështia dhe shton flokeve shkëlqim dhe butesi, duke rritur dhe theksuar pamjen e flokëve.…

Maskë antiyellow

 35
Çdo lloj bionde ka nevojë për një produkt mirëmbajtjeje të aftë për të ndriçuar, hidratuar dhe tonifikuar ngjyrën. Maska Anti-Yellow është tonifikuese me veprim të…

Shampo antiyellow

 15
Çdo lloj bionde ka nevojë për një produkt mirëmbajtjeje të aftë për të ndriçuar, hidratuar dhe tonifikuar ngjyrën.Shampo Anti-Yellow është tonifikuese me veprim të menjëhershëm…

Maskë me luleshtrydhe

 35
Ka veti të fuqishme hidratuese, ndihmon në zvogëlimin e dëmtimit të flokëve. Ekstraktet e luleshtrydhes ndihmojnë në rindërtimin dhe rikuperimin e flokëve të thata…

Shampo me Luleshtrydhe

 25
Kombinimi i ingredientëve në këtë shampo bën të mundur rritjen e shëndetshme të flokëve dhe zgjatjen e tyre.…

Maskë Çokollatë

 30
Ka veti të fuqishme hidratuese, ndihmon në zvogëlimin e dëmtimit të flokëve.…

Shampo me çokollatë 100% organike

 15
Përveç aromës së shkëlqyer, kakao bën më shumë shkumë edhe zgjatë më shumë. Kombinimi I ingredientëve në këtë shampo bën të mundur rritjen e shëndetshme…

Xhel stilues Kiki

 17
Xhel i butë për stilimin e flokëve të femijëve 100% organik. I pershtatshëm për të gjitha llojet e flokëve.…
Zgjidhni Monedhën Tuaj
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Çmimi
  • Stock
  • Description
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Krahasimet
1
0