Historia Jonë

DADAE719-AC24-4C1E-B3C7-0A43186358B8

Historia Jonë

Fatma Haxhialiu është bashkëthemeluese dhe CEO e Fatmarrela, markës së parë shqiptare e dedikuar produkteve për kaçurrela natyrale

Fatma është një gazetare e njohur, prezantuese televizive, influencuese, biznesmene dhe aktiviste e të drejtave të njeriut, e cila është e dashur nga të gjithë për mendimet e saj të forta dhe të drejta. Rrugëtimi i saj nga gazetaria në sipërmarrje është një dëshmi e shpirtit të saj dinamik dhe përkushtimit të palëkundur ndaj kauzave te ndryshme.

Përtej mendjemprehtësisë së saj të biznesit, ndikimi i Fatmës shtrihet shumë e gjerë Roli i saj si prezantuese televizive dhe gazetare e ka lejuar atë të përforcojë zëra të rëndësishëm dhe të hedhë dritë mbi çështje kritike. Opinionet e saj të forta dhe të drejta kanë me një audiencë të gjerë, duke fituar admirimin dhe respektin e saj në të gjithë spektrin. Ndikimi i saj arrin përtej kufijve, duke frymëzuar të tjerët të ngrihen për atë që besojnë.

Në të gjitha aspektet e jetës së saj, Fatma Haxhialiu ilustron fuqinë e një individi për të bërë ndryshime domethënëse Historia e saj shërben si frymëzim për sipërmarrësit, gazetarët, aktivistët dhe këdo që beson në potencialin e një individi të pasionuar dhe të vendosur për të bërë një ndryshim.

Nëpërmjet FatmaRrela, ajo jo vetëm që revolucionon tregun e bukurisë, por gjithashtu fuqizon individët që të përqafojnë veten e tyre në mënyrën më unike.

Zgjidhni Monedhën Tuaj
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Çmimi
  • Stock
  • Description
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Krahasimet
0
0
This site is registered on wpml.org as a development site.