Kreu

NUK ËSHTË MË SEKRET , ËSHTË FATMARRELA!

NUK ËSHTË MË SEKRET , ËSHTË FATMARRELA!

Nuk është më sekret , është FatmaRrela!

Nuk është më sekret , është FatmaRrela!

Nuk është më sekret , është FatmaRrela!

Nuk është më sekret , është FatmaRrela!

Më shumë se një linjë, është një përvojë unike dhe e personalizuar për kaçurrelat tuaja!

Fatmarrela është një linjë vegane, bio-organike e kujdesit për flokët e specializuar në mirëmbajtjen dhe trajtimin e flokëve kaçurrelë. Linja jonë ofron produktet më të mira natyrale për flokë të shëndetshëm, të ushqyer dhe me shkëlqim. Të gjitha produktet tona prodhohen në mënyrë të qëndrueshme, 100% vegane dhe janë bërë me përbërës bio-organik të zgjedhur me kujdes. Që nga fillimi i linjës së parë, Fatmarrela ka parë një rritje të qëndrueshme dhe ka lënë një plan në tregun e produkteve organike të flokëve.

Produktet tona janë të prodhuara në përputhje me standardet më të larta të industries:

Zgjidhni Monedhën Tuaj
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Çmimi
  • Stock
  • Description
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Krahasimet
1
0