Shop

Filters

Showing 12 of 23 results

Coco Mousse Foam

 28
The Coco Mousse Foam is an underrated styling product that deserves its place in your life today. And no, it's not just any ordinary product!…

Maskë antiyellow

 35
Every type of blonde hair needs a maintenance product capable of brightening, hydrating, and toning the color. The Anti-Yellow Mask is a toning mask with…

Strawberry mask

 35
It has powerful moisturizing properties,helps reduce hair damage. Protects from heat. Treats double ends regenerates and nourishes hair.…

Strawberry shampoo

 25
The combination of ingredients in this shampoo enables healthy hair growth and elongation.…

Chocolate mask

 30
It has powerful hydrating properties and helps reduce hair damage.…

Balsam Proteine

 25
The beer protein balm helps maintain the shape of the curl and combs the hair. Protects them from the heat of the dryer or hair…

Vaj i thatë Eliksir

 27
The elixir has moisturizing and nourishing properties. It helps prevent the formation of double ends. 100 ml.…

Serumi për forcim të rrënjëve të flokëve dhe zgjatjen

 40
Fatmarrela sjell për të gjithë miqtë e mikeshat e saj serumet që do u japin fund vuajtjes suaj ndaj rënies së flokut, moszgjatjes së tij…

Serum për aktivizimin e daljeve të flokëve të rinj

 35
Fatmarrela sjell për të gjithë miqtë e mikeshat e saj serumet që do u japin fund vuajtjes suaj ndaj rënies së flokut, moszgjatjes së tij…

Serum kundra rënies

 40
Fatmarrela sjell për të gjithë miqtë e mikeshat e saj serumet që do u japin fund vuajtjes suaj ndaj rënies së flokut, moszgjatjes së tij…

Balsam me ekstrakt mëndafshi

 25
The silk extract conditioner helps to maintain the shape of the curl and combs the hair. Protects them from the heat of the dryer and…

Maskë Proteine

 30
Maska me proteinë birre ndihmon flokët e dekoloruar dhe të dëmtuar nga agresorë të jashtëm (dielli, klori, kripërat, tharësja, pjastra). Kjo maskë rindërton proteinën në…
Select Your Currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Description
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
1
0