Srcub shampo bar rozë

 15
0 reviews

The soap has anti-inflammatory and antibacterial properties. It cleanses the scalp, preventing the formation of dandruff. It hydrates and nourishes the scalp. It disinfects and deeply cleanses the scalp and hair, providing a refreshing sensation and health for the hair.

22 people are viewing this right now
Estimated Delivery:
22 - 29 Jul, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over  40
product-trust-badge (1)
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Stimulates and enhances blood circulation in the scalp, specifically in the hair follicles, thus preventing hair loss.

Like for the skin, the scrub is the product that detoxifies and removes dead cells, environmental pollutants, sweat, and also residues from styling products, giving healthy shine.

Increases the effectiveness of shampoo and stimulates hair growth.

It acts against dandruff by either preventing or treating it.

How to use:
The Shampoo Bar is used on wet hair. Massage your scalp for 2-3 minutes with the bar soap and then rinse thoroughly with water

Quick Comparison

SettingsSrcub shampo bar rozë removeSerum kundra rënies removeQumësht pa shpëlarje me Proteine Birre removeQumësht pa shpëlarje me ekstrakt mëndafshi removeMaskë Proteine removeXhel stilues me ekstrakt mëndafshi remove
NameSrcub shampo bar rozë removeSerum kundra rënies removeQumësht pa shpëlarje me Proteine Birre removeQumësht pa shpëlarje me ekstrakt mëndafshi removeMaskë Proteine removeXhel stilues me ekstrakt mëndafshi remove
Image
SKU
Rating
Price
 15
 40
 25
 25
 30
 25
Stock
Availability
Add to cart

DescriptionThe soap has anti-inflammatory and antibacterial properties. It cleanses the scalp, preventing the formation of dandruff. It hydrates and nourishes the scalp. It disinfects and deeply cleanses the scalp and hair, providing a refreshing sensation and health for the hair.Fatmarrela sjell për të gjithë miqtë e mikeshat e saj serumet që do u japin fund vuajtjes suaj ndaj rënies së flokut, moszgjatjes së tij apo probleme me daljen e flokëve të rinj.Milk without rinsing with beer protein helps in combing hair. Protects hair from the heat of the dryer and hair straightening plate. Protects hair from sunlight and helps with styling. Recommended for hair that tends to get greasy faster.Non-rinsing milk with silk extract helps in combing hair. Protects hair from the heat of the dryer and hair straightening plate. Protects hair from sunlight and helps with styling.Styling gel with silk extract gives your curls the desired shape. Nourishes and moisturizes hair. Keeps hair soft and does not freeze it.
ContentStimulates and enhances blood circulation in the scalp, specifically in the hair follicles, thus preventing hair loss. Like for the skin, the scrub is the product that detoxifies and removes dead cells, environmental pollutants, sweat, and also residues from styling products, giving healthy shine. Increases the effectiveness of shampoo and stimulates hair growth. It acts against dandruff by either preventing or treating it. How to use: The Shampoo Bar is used on wet hair. Massage your scalp for 2-3 minutes with the bar soap and then rinse thoroughly with waterIngredientët: Almond oil, macadam oil, pumpkin seeks oil,castor oil,lime oil,orange oil,coconut oil,shea butter, cacao butter, almond butter , apricot oil, vitamin E, Vitamin F, collagen , mix essential oils,(rosemary essential oil, laurel essential oil,levender essential oil, sage essential oil. Perdorimi: Serumi kundër rënies së flokut është i bazuar në vajra bimor dhe esencial dhe ka si qëllim kryesor luftën ndaj rënies së flokut. Forcon rrënjën e flokut, parandalon rënien, ushqen dhe redukton krijimin e thinjave. Funksionon si antiage në floke. Përmban një kombinim të vajrave esencialë të cilët janë mbreti i kozmetikës. Depërtojnë direkt tek problemi i rënies dhe na japin rezultat më të shpejt. Këshillë: Aplikohet një sasi e vogël në rrënjën e flokëve me pak masazh duke e mbajtur për 1 orë. Përdoret 2 herë në javë si tip maske ose nëse rënia është e theksuar përdoret çdo ditë deri sa të stabilizohet. Serumi i jep shëndet dhe shkëlqim flokëve. Përdoret para larjes. Përpara se të përdorni çdo lloj serumi në flokët tuaj këshillohet të bëni analizat hormonale, analizat mbi aneminë dhe hekurin në trup dhe gjatë kohës së trajtimit për rezultate sa më të mira përdorni vitamina për flokët.
The gel is applied to the length of the hair for their styling.
Ingredients 
Aqua, Aloe barbadensis (Aloe Vera) miller extract, Beer protein, Cellulose Gum, Xanthan Gum, Inulin, Cellulose, Glucose, Fructose, Propylene glycol, Panthenol D (Vitamin B5), Sodium benzoate, Potassium sorbate, Hydrolyzed wheat protein, Hydrolyzed soy protein, Hydrolyzed corn protein, Salvia rosmarinus (Rosemary) essential oil.
Apply a quantity of conditioner to the length of the hair before combing. The conditioner can be used on wet and dry hair.
Ingredients 
Aqua, Shea Butter Polyglyceryl-6 Esters, Theobroma cacao (cocoa) seed butter, Panthenol D (Vitamin B5), Silk protein extract, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Sodium benzoate, Potassium sorbate.
Maska me proteinë birre ndihmon flokët e dekoloruar dhe të dëmtuar nga agresorë të jashtëm (dielli, klori, kripërat, tharësja, pjastra). Kjo maskë rindërton proteinën në flokë. Kjo maskë ndihmon në mbajtjen e volumit të flokut. E përshtatshme për çdo lloj floku që ka nevojë për rigjenerim. E domosdoshme për rrelat dhe ondet që mezi marrin formë ose nuk formohen. Përdorimi: 1.Shpëlani flokët me ujë të ngrohtë në mënyrë që të hapen poret e lëkurës. 2.Përhapni maskën në flokët tuaj. 3.Filloni nga majat që ta keni më të lehtë shkriftimin e flokut, duke vijuar drejt rrënjës. 4.Përdorni turbanin mikrofibër, një T-Shirt ose kapuç dushi  për të mbështjellë flokun tuaj. 5.Për efekte maksimale ose nëse jeni duke nxitur mund të perdorni tharësen. 6.Pas 1 ore shpëlani flokët tuaj. 7.Aplikojeni maskën dy herë në javë.
The gel is applied to the length of the hair for their styling.
Ingredients 
Aqua, Aloe barbadensis (Aloe Vera) miller extract, Hydrolized silk, Cellulose Gum, Xanthan Gum, Inulin, Cellulose, Glucose, Fructose, Propylene glycol, Panthenol D (Vitamin B5), Sodium benzoate, Potassium sorbate, Salvia rosmarinus (Rosemary) essential oil.
WeightN/AN/AN/AN/AN/AN/A
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Sold02515215
Shipping
Select Your Currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Description
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
1
0