Strawberry shampoo

 25
0 reviews

The combination of ingredients in this shampoo enables healthy hair growth and elongation.

23 people are viewing this right now
Estimated Delivery:
Feb 29 - 07 Mar, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over  40
product-trust-badge (1)
Guaranteed safe & secure checkout

Description

It’s a nourishing and hydrating shampoo formulated with strawberry extract, vitamin C, and yogurt. Active ingredients like lactose and proteins ensure deep hydration, soothing, nourishment, and moisture for the hair. Yogurt accelerates pH regeneration. Meanwhile, strawberry extracts aid in rebuilding and recovering dry and damaged hair. With a formula enriched with hyaluronic acid and vitamin C, the hair comes to life, gains more volume, and shines. It will help you improve and nourish your hair, giving it softness and natural shine.

How to use:
It is used for washing hair as often as needed and is specifically designed for daily use. Apply a small amount to wet hair and massage it with fingertips. Then rinse the hair thoroughly with water. It is recommended to use a conditioner or mask to achieve the necessary hydration and elasticity of the hair. Caution: Avoid contact with eyes. For external use only.

Quick Comparison

SettingsStrawberry shampoo removeSerum për aktivizimin e daljeve të flokëve të rinj removeBbcream removeParfum Proteine removeSerumi për forcim të rrënjëve të flokëve dhe zgjatjen removeShkuma Coco Mousse remove
NameStrawberry shampoo removeSerum për aktivizimin e daljeve të flokëve të rinj removeBbcream removeParfum Proteine removeSerumi për forcim të rrënjëve të flokëve dhe zgjatjen removeShkuma Coco Mousse remove
Image
SKU
Rating
Price
 25
 35
 25
 25
 40
 28
Stock
Availability
Add to cart

DescriptionThe combination of ingredients in this shampoo enables healthy hair growth and elongation.Fatmarrela sjell për të gjithë miqtë e mikeshat e saj serumet që do u japin fund vuajtjes suaj ndaj rënies së flokut, moszgjatjes së tij apo probleme me daljen e flokëve të rinj.BB Cream SPF50 jep një lëkurë të shëndetshme dhe plotë shkëlqim.❤️ 🍃Ka veti ushqyese dhe hidratuese falë Acidit Hialuronik. 🍃Ofron mbulim duke njëtrajtësuar tonin e lëkurës. 🍃Mbron lëkurën nga rrezet UV. Përshtatet lehtësisht me lëkurën dhe ju jep një pamje natyrale🥰Perfume for all hair types, enriched with notes of white moss. Also used on the body. The oil base makes it last all day.Fatmarrela sjell për të gjithë miqtë e mikeshat e saj serumet që do u japin fund vuajtjes suaj ndaj rënies së flokut, moszgjatjes së tij apo probleme me daljen e flokëve të rinj.
ContentIt's a nourishing and hydrating shampoo formulated with strawberry extract, vitamin C, and yogurt. Active ingredients like lactose and proteins ensure deep hydration, soothing, nourishment, and moisture for the hair. Yogurt accelerates pH regeneration. Meanwhile, strawberry extracts aid in rebuilding and recovering dry and damaged hair. With a formula enriched with hyaluronic acid and vitamin C, the hair comes to life, gains more volume, and shines. It will help you improve and nourish your hair, giving it softness and natural shine. How to use: It is used for washing hair as often as needed and is specifically designed for daily use. Apply a small amount to wet hair and massage it with fingertips. Then rinse the hair thoroughly with water. It is recommended to use a conditioner or mask to achieve the necessary hydration and elasticity of the hair. Caution: Avoid contact with eyes. For external use only.Ndihmon aktivizimin e daljes së flokut të ri. Ka bazë vajore, shumëllojshmëri vajrash bimësh dhe esencialë. Ndihmon në stabilizimin e rënies së flokut. Ndihmon thinjat që të fitojnë sërish pigmentin e humbur. Formulë e fuqishme që rrit qarkullimin e gjakut në skalp, aktivizon bulbin e flokut dhe ndihmon në daljen e qimes ne sipërfaqe. Përdorimi: Aplikohet në rrënjën e flokëve duke masazhuar. Përdoret dy herë në javë dhe mund të mbahet 1-3 orë për rezultate sa më të mira. Serumi është rigjenerues dhe bën të mundur daljen e flokëve të rinj. Këshillë: Përpara se të përdorni çdo lloj serumi në flokët tuaj këshillohet të bëni analizat hormonale, analizat mbi aneminë dhe hekurin në trup dhe gjatë kohës së trajtimit për rezultate sa më të mira përdorni vitamina për flokët. Ingredientët: Almond oil, macadam oil, pumpkin seeks oil,castor oil,lime oil,orange oil,coconut oil,shea butter, cacao butter, almond butter , apricot oil, vitamin E, Vitamin F, collagen , mix essential oils,(Garlic Essential Oil).
Ingredients 
Flower water, Glycerin, Beer protein, Aqua, sodium benzoate, Potassium sorbate.
Can be used on the body or hair.
Perdorimi: Aplikohet në rrënjën e flokëve duke masazhuar. Përdoret dy herë në javë dhe mund tv mbahet 1-3 orë për rezultate sa më të mira. Serumi I jep shëndet flokëve tuaj duke forcuar rrënjën dhe duke ndihmuar në zgjatjen e tyre. Këshillë: Përdorimi: Aplikohet në rrënjë të flokut me masazh dy herë në javë. Serumi mund të mbahet nga 1-3 orë për rezultate sa më të mira. Serumi i jep shëndet flokëve tuaj ruke forcuar rrënjën dhe duke ndihmuar në zgjatjen e tyre. Përpara se të përdorni çdo lloj serumi në flokët tuaj këshillohet të bëni analizat hormonale, analizat mbi aneminë dhe hekurin në trup dhe gjatë kohës së trajtimit për rezultate sa më të mira përdorni vitamina për flokët. Ingredientët: Almond oil, macadam oil, pumpkin seeks oil,castor oil,lime oil,orange oil,coconut oil,shea butter, cacao butter, almond butter , apricot oil, vitamin E, Vitamin F, collagen , mix essential oils, (Nettle Essential Oil)[vc_row content_placement="top"][vc_column width="2/3" css=".vc_custom_1532433256788{margin-right: 15px !important;}" offset="vc_col-md-8"][woodmart_title size="small" font_weight="600" align="left" title="Perdorimi" css=".vc_custom_1594496044484{margin-bottom: 20px !important;}" woodmart_css_id="5f0a1421694be" title_width="100"][vc_column_text css=".vc_custom_1595943147235{margin-bottom: 30px !important;}" text_larger="no"]Shkuma e FatmaRrelës 100% bimore Kjo shkumë floku jep definim dhe volum! Floku juaj do të ketë me shumë shkëlqim falë qumeshtit të kokosit dhe do të rigjenerohet e ushqehet në thellësi.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/3"][woodmart_info_box image="1710" title_size="small" img_size="60x60" link="url:%23|||" title="Këshillë:" woodmart_css_id="5f2028eea2069" svg_animation="no" info_box_inline="no" woodmart_empty_space=""]Përdoret në flokë të lagur, stilohet dhe thahet.[/woodmart_info_box][/vc_column][/vc_row]
WeightN/AN/AN/AN/AN/AN/A
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Sold222012
Shipping
Select Your Currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Description
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
1
0