Scrub shampo bar I zi

 15
0 reviews

The soap has anti-inflammatory and antibacterial properties. It’s suitable for oily scalp. Removes excess oil, prevents and treats acne on the scalp. It disinfects and deeply cleanses the scalp and hair, providing a refreshing sensation and health for the hair.

22 people are viewing this right now
Estimated Delivery:
19 - 26 Jun, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over  40
product-trust-badge (1)
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Stimulates and enhances blood circulation in the scalp, specifically in the hair follicles, thus preventing hair loss.

Like for the skin, the scrub is the product that detoxifies and removes dead cells, environmental pollutants, sweat, and also residues from styling products, giving healthy shine.

Increases the effectiveness of shampoo and stimulates hair growth.

It acts against dandruff by either preventing or treating it.

How to use:
The soap is used on wet hair. Massage your scalp for 2-3 minutes with the soap, then rinse thoroughly with water.

Quick Comparison

SettingsScrub shampo bar I zi removeSerumi për forcim të rrënjëve të flokëve dhe zgjatjen removeBbcream removeVaj i thatë Eliksir removeScrub per skalp te yndyrshem removeParfum me ekstrakt mëndafshi remove
NameScrub shampo bar I zi removeSerumi për forcim të rrënjëve të flokëve dhe zgjatjen removeBbcream removeVaj i thatë Eliksir removeScrub per skalp te yndyrshem removeParfum me ekstrakt mëndafshi remove
Image
SKU
Rating
Price
 15
 40
 25
 27
 30
 25
Stock
24 in stock
Availability24 in stock
Add to cart

DescriptionThe soap has anti-inflammatory and antibacterial properties. It's suitable for oily scalp. Removes excess oil, prevents and treats acne on the scalp. It disinfects and deeply cleanses the scalp and hair, providing a refreshing sensation and health for the hair.Fatmarrela sjell për të gjithë miqtë e mikeshat e saj serumet që do u japin fund vuajtjes suaj ndaj rënies së flokut, moszgjatjes së tij apo probleme me daljen e flokëve të rinj.BB Cream SPF50 jep një lëkurë të shëndetshme dhe plotë shkëlqim.❤️ 🍃Ka veti ushqyese dhe hidratuese falë Acidit Hialuronik. 🍃Ofron mbulim duke njëtrajtësuar tonin e lëkurës. 🍃Mbron lëkurën nga rrezet UV. Përshtatet lehtësisht me lëkurën dhe ju jep një pamje natyrale🥰The elixir has moisturizing and nourishing properties. It helps prevent the formation of double ends. 100 ml.Perfume for every hair type, enriched with vanilla notes. Also used on the body. The oil base makes it last all day.
ContentStimulates and enhances blood circulation in the scalp, specifically in the hair follicles, thus preventing hair loss. Like for the skin, the scrub is the product that detoxifies and removes dead cells, environmental pollutants, sweat, and also residues from styling products, giving healthy shine. Increases the effectiveness of shampoo and stimulates hair growth. It acts against dandruff by either preventing or treating it. How to use: The soap is used on wet hair. Massage your scalp for 2-3 minutes with the soap, then rinse thoroughly with water.Perdorimi: Aplikohet në rrënjën e flokëve duke masazhuar. Përdoret dy herë në javë dhe mund tv mbahet 1-3 orë për rezultate sa më të mira. Serumi I jep shëndet flokëve tuaj duke forcuar rrënjën dhe duke ndihmuar në zgjatjen e tyre. Këshillë: Përdorimi: Aplikohet në rrënjë të flokut me masazh dy herë në javë. Serumi mund të mbahet nga 1-3 orë për rezultate sa më të mira. Serumi i jep shëndet flokëve tuaj ruke forcuar rrënjën dhe duke ndihmuar në zgjatjen e tyre. Përpara se të përdorni çdo lloj serumi në flokët tuaj këshillohet të bëni analizat hormonale, analizat mbi aneminë dhe hekurin në trup dhe gjatë kohës së trajtimit për rezultate sa më të mira përdorni vitamina për flokët. Ingredientët: Almond oil, macadam oil, pumpkin seeks oil,castor oil,lime oil,orange oil,coconut oil,shea butter, cacao butter, almond butter , apricot oil, vitamin E, Vitamin F, collagen , mix essential oils, (Nettle Essential Oil)
It is used on wet hair and on dry hair. Use as many times as you want.
Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone, Argania Spinosa Kernel Oil, Tocopherol acetate (Vitamin E), Vitamin F, Organic fragrance.
Nëse nuk kujdeseni për skalpin tuaj duke hequr qelizat e vdekura të lëkurës dhe grumbullimin e palastërtive, rritja e flokëve tuaj mund të ndikoj. Kjo mund të sjellë rënie të hershme të flokëve. Po ashtu, pastrimet mund të heqin qafe grumbullimin e shkaktuar nga produktet e flokëve Scrub eksfolijon sipërfaqen e skalpit duke hequr që gjitha qelizat e vdekura dhe yndyrën e tepërt. Nxit qarkullimin e gjakut duke stimuluar zgjatjen e flokëve dhe daljen e fijeve të reja. 🐚 I pështatshëm për skalp të yndyrshëm 🐚 Ka veti antibakteriale dhe antiinflamatore 🐚 Balancon pH e skalpit 🐚 Redukton zbokthin
 • Si përdoret?
Aplikoni një sasi të konsiderueshme në skalp. Më pas masazhoni dhe shpëlajeni. Përdoret përpara shampos.
Can be used on the body or hair.
Ingredients 
Flower water, Glycerin, Hydrolized silk, Aqua, sodium benzoate, Potassium sorbate.
WeightN/AN/AN/AN/AN/AN/A
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Sold2111110
Shipping
Select Your Currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
1
0