Scrub per skalp te yndyrshem

 30
29 people are viewing this right now
25 in stock
Estimated Delivery:
19 - 26 Apr, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over  40
product-trust-badge (1)
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Nëse nuk kujdeseni për skalpin tuaj duke hequr qelizat e vdekura të lëkurës dhe grumbullimin e palastërtive, rritja e flokëve tuaj mund të ndikoj. Kjo mund të sjellë rënie të hershme të flokëve. Po ashtu, pastrimet mund të heqin qafe grumbullimin e shkaktuar nga produktet e flokëve

Scrub eksfolijon sipërfaqen e skalpit duke hequr që gjitha qelizat e vdekura dhe yndyrën e tepërt. Nxit qarkullimin e gjakut duke stimuluar zgjatjen e flokëve dhe daljen e fijeve të reja.

🐚 I pështatshëm për skalp të yndyrshëm
🐚 Ka veti antibakteriale dhe antiinflamatore
🐚 Balancon pH e skalpit
🐚 Redukton zbokthin

 • Si përdoret?

Aplikoni një sasi të konsiderueshme në skalp. Më pas masazhoni dhe shpëlajeni. Përdoret përpara shampos.

Rating & Review

Based on 0 Reviews

There are no reviews yet.

Quick Comparison

SettingsScrub per skalp te yndyrshem removeKiki Hair and body Shampoo removeSerumi për forcim të rrënjëve të flokëve dhe zgjatjen removeXhel stilues me ekstrakt mëndafshi removeQumësht pa shpëlarje me Proteine Birre removeParfum Proteine remove
NameScrub per skalp te yndyrshem removeKiki Hair and body Shampoo removeSerumi për forcim të rrënjëve të flokëve dhe zgjatjen removeXhel stilues me ekstrakt mëndafshi removeQumësht pa shpëlarje me Proteine Birre removeParfum Proteine remove
Image
SKU
Rating
Price
 30
 19
 40
 25
 25
 25
Stock
25 in stock
Availability25 in stock
Add to cart

DescriptionShampoo for hair and body, 100% plant-based. Gentle on the skin and delicate baby hair, enriched with oat milk and chamomile for deep hydration.Fatmarrela sjell për të gjithë miqtë e mikeshat e saj serumet që do u japin fund vuajtjes suaj ndaj rënies së flokut, moszgjatjes së tij apo probleme me daljen e flokëve të rinj.Styling gel with silk extract gives your curls the desired shape. Nourishes and moisturizes hair. Keeps hair soft and does not freeze it.Milk without rinsing with beer protein helps in combing hair. Protects hair from the heat of the dryer and hair straightening plate. Protects hair from sunlight and helps with styling. Recommended for hair that tends to get greasy faster.Perfume for all hair types, enriched with notes of white moss. Also used on the body. The oil base makes it last all day.
ContentNëse nuk kujdeseni për skalpin tuaj duke hequr qelizat e vdekura të lëkurës dhe grumbullimin e palastërtive, rritja e flokëve tuaj mund të ndikoj. Kjo mund të sjellë rënie të hershme të flokëve. Po ashtu, pastrimet mund të heqin qafe grumbullimin e shkaktuar nga produktet e flokëve Scrub eksfolijon sipërfaqen e skalpit duke hequr që gjitha qelizat e vdekura dhe yndyrën e tepërt. Nxit qarkullimin e gjakut duke stimuluar zgjatjen e flokëve dhe daljen e fijeve të reja. 🐚 I pështatshëm për skalp të yndyrshëm 🐚 Ka veti antibakteriale dhe antiinflamatore 🐚 Balancon pH e skalpit 🐚 Redukton zbokthin
 • Si përdoret?
Aplikoni një sasi të konsiderueshme në skalp. Më pas masazhoni dhe shpëlajeni. Përdoret përpara shampos.
It's a gentle shampoo for babies, alcohol and sulfate-free for the body and hair. Suitable for daily cleansing of sensitive baby skin. With plant extracts, moisturizing agents, and vitamins providing a protective effect against irritation and dryness, offering softness and unique care for baby's skin. It contains gentle cleansing agents and a pH level compatible with the skin, respecting the skin's hydrolipidic layer. How to use: It is used for washing hair as often as necessary. Apply a small amount to wet hair and massage it into the scalp with fingertips. Then rinse the hair thoroughly with water. It is recommended to use leave-in conditioner to achieve hydration and ease of styling. Caution: Avoid contact with eyes. For external use only.Perdorimi: Aplikohet në rrënjën e flokëve duke masazhuar. Përdoret dy herë në javë dhe mund tv mbahet 1-3 orë për rezultate sa më të mira. Serumi I jep shëndet flokëve tuaj duke forcuar rrënjën dhe duke ndihmuar në zgjatjen e tyre. Këshillë: Përdorimi: Aplikohet në rrënjë të flokut me masazh dy herë në javë. Serumi mund të mbahet nga 1-3 orë për rezultate sa më të mira. Serumi i jep shëndet flokëve tuaj ruke forcuar rrënjën dhe duke ndihmuar në zgjatjen e tyre. Përpara se të përdorni çdo lloj serumi në flokët tuaj këshillohet të bëni analizat hormonale, analizat mbi aneminë dhe hekurin në trup dhe gjatë kohës së trajtimit për rezultate sa më të mira përdorni vitamina për flokët. Ingredientët: Almond oil, macadam oil, pumpkin seeks oil,castor oil,lime oil,orange oil,coconut oil,shea butter, cacao butter, almond butter , apricot oil, vitamin E, Vitamin F, collagen , mix essential oils, (Nettle Essential Oil)
The gel is applied to the length of the hair for their styling.
Ingredients 
Aqua, Aloe barbadensis (Aloe Vera) miller extract, Hydrolized silk, Cellulose Gum, Xanthan Gum, Inulin, Cellulose, Glucose, Fructose, Propylene glycol, Panthenol D (Vitamin B5), Sodium benzoate, Potassium sorbate, Salvia rosmarinus (Rosemary) essential oil.
The gel is applied to the length of the hair for their styling.
Ingredients 
Aqua, Aloe barbadensis (Aloe Vera) miller extract, Beer protein, Cellulose Gum, Xanthan Gum, Inulin, Cellulose, Glucose, Fructose, Propylene glycol, Panthenol D (Vitamin B5), Sodium benzoate, Potassium sorbate, Hydrolyzed wheat protein, Hydrolyzed soy protein, Hydrolyzed corn protein, Salvia rosmarinus (Rosemary) essential oil.
Ingredients 
Flower water, Glycerin, Beer protein, Aqua, sodium benzoate, Potassium sorbate.
Can be used on the body or hair.
WeightN/AN/AN/AN/AN/AN/A
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Sold0411220
Shipping
Select Your Currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
1
0