Qumësht pa shpëlarje me Proteine Birre

 25

Milk without rinsing with beer protein helps in combing hair. Protects hair from the heat of the dryer and hair straightening plate. Protects hair from sunlight and helps with styling. Recommended for hair that tends to get greasy faster.

21 people are viewing this right now
Estimated Delivery:
Feb 29 - 07 Mar, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over  40
product-trust-badge (1)
Guaranteed safe & secure checkout

Description

The gel is applied to the length of the hair for their styling.
Ingredients 

Aqua, Aloe barbadensis (Aloe Vera) miller extract, Beer protein, Cellulose Gum, Xanthan Gum, Inulin, Cellulose, Glucose, Fructose, Propylene glycol, Panthenol D (Vitamin B5), Sodium benzoate, Potassium sorbate, Hydrolyzed wheat protein, Hydrolyzed soy protein, Hydrolyzed corn protein, Salvia rosmarinus (Rosemary) essential oil.

Rating & Review

Based on 0 Reviews

There are no reviews yet.

Quick Comparison

SettingsQumësht pa shpëlarje me Proteine Birre removeScrub Shampoo per skalp te thate removeKiki Hair Gel removeScrub per skalp te thate removeQumësht pa shpëlarje me ekstrakt mëndafshi removeKiki Hair Milk Cream remove
NameQumësht pa shpëlarje me Proteine Birre removeScrub Shampoo per skalp te thate removeKiki Hair Gel removeScrub per skalp te thate removeQumësht pa shpëlarje me ekstrakt mëndafshi removeKiki Hair Milk Cream remove
Image
SKU
Rating
Price
 25
 15
 17
 30
 25
 17
Stock
6 in stock
10 in stock
Availability6 in stock10 in stock
Add to cart

DescriptionMilk without rinsing with beer protein helps in combing hair. Protects hair from the heat of the dryer and hair straightening plate. Protects hair from sunlight and helps with styling. Recommended for hair that tends to get greasy faster.Gentle hair gel for styling children's hair, 100% organic. Suitable for all hair types.Non-rinsing milk with silk extract helps in combing hair. Protects hair from the heat of the dryer and hair straightening plate. Protects hair from sunlight and helps with styling.100% organic leave-in milk for children. Helps hydrate hair and detangle knots. Makes hair soft and easy to comb.".
Content
The gel is applied to the length of the hair for their styling.
Ingredients 
Aqua, Aloe barbadensis (Aloe Vera) miller extract, Beer protein, Cellulose Gum, Xanthan Gum, Inulin, Cellulose, Glucose, Fructose, Propylene glycol, Panthenol D (Vitamin B5), Sodium benzoate, Potassium sorbate, Hydrolyzed wheat protein, Hydrolyzed soy protein, Hydrolyzed corn protein, Salvia rosmarinus (Rosemary) essential oil.
Shampoo Scrub është një scrub për skalpin në formë sapuni i cili shkumon dhe eksfolion në të njëjtën kohë. Mbetjet e produkteve stiluese dhe papastërtitë e tjera të cilat grumbullosen në sipërfaqen e skalpit, mund të shkaktojnë yndyr dhe zbokth të padëshiruar. Kokrrizat në këtë sapun eksoliojnë skalpin dhe e rifreskojnë atë, duke e pastruar deri në thellësi.Dermatologically tested, free from allergens, parabens, silicones, and dyes. Contains panthenol, bisabolol, aloe, and calendula extract to protect, soften, and hydrate the hair, increasing their elasticity, strengthening, and protecting them from damage. How to use: Apply a small, even amount onto palms and fingers, then apply to dry or wet hair. It dries quickly and does not stick. Suitable for daily use.Nëse nuk kujdeseni për skalpin tuaj duke hequr qelizat e vdekura të lëkurës dhe grumbullimin e palastërtive, rritja e flokëve tuaj mund të ndikoj. Kjo mund të sjellë rënie të hershme të flokëve. Po ashtu, pastrimet mund të heqin qafe grumbullimin e shkaktuar nga produktet e flokëve Scrub eksfolijon sipërfaqen e skalpit duke hequr që gjitha qelizat e vdekura dhe yndyrën e tepërt. Nxit qarkullimin e gjakut duke stimuluar zgjatjen e flokëve dhe daljen e fijeve të reja. 🐚 I pështatshëm për skalp të thatë 🐚 Balancon pH e skalpit 🐚 Redukton zbokthin, trajtin kseroderminë dhe ekzemën në skalp
 • Si përdoret?
Aplikoni një sasi të konsiderueshme në skalp. Më pas masazhoni dhe shpëlajeni. Përdoret përpara shampos.
Apply a quantity of conditioner to the length of the hair before combing. The conditioner can be used on wet and dry hair.
Ingredients 
Aqua, Shea Butter Polyglyceryl-6 Esters, Theobroma cacao (cocoa) seed butter, Panthenol D (Vitamin B5), Silk protein extract, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Sodium benzoate, Potassium sorbate.
How to use: After washing, apply a small amount along the length of the hair. Do not rinse!
WeightN/AN/AN/AN/AN/AN/A
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Sold2350102
Shipping
Select Your Currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
1
0