Qumësht pa shpëlarje Mëndafsh

 25
27 people are viewing this right now
Estimated Delivery:
10 - 17 Dec, 2023
Free Shipping & Returns:
On all orders over  40
product-trust-badge (1)
Guaranteed safe & secure checkout

Description

[vc_row content_placement=”top”][vc_column width=”2/3″ css=”.vc_custom_1532433256788{margin-right: 15px !important;}” offset=”vc_col-md-8″][woodmart_title size=”small” font_weight=”600″ align=”left” title=”Perdorimi” css=”.vc_custom_1594496044484{margin-bottom: 20px !important;}” woodmart_css_id=”5f0a1421694be” title_width=”100″][vc_column_text css=”.vc_custom_1594904767884{margin-bottom: 30px !important;}” text_larger=”no”]Qumështi pa shpelarje mund të perdoret për çdo lloj floku.
Hidraton në thellësi dhe bën gati flokun për stilim.
Kacurrelset dhe vajzat me onde i ndihmon ne kycjen e hidratimit perpara stilimit me xhel.
Përdoret edhe për refresh ditën e 2, 3 apo të katërt të kaçurrelave ose ondeve.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][woodmart_info_box image=”1710″ title_size=”small” img_size=”60×60″ link=”url:%23|||” title=”Këshillë:” woodmart_css_id=”5f1050cbe9331″ svg_animation=”no” info_box_inline=”no” woodmart_empty_space=””]Përdorimi:

1.Pasi keni larë flokët tuaj me shampo dhe balsam, lërini flokët ujë pasi pikërisht kjo gjë bën diferencën në stilim.

2.Shtrydhini me dorë dhe aplikoni qumështin pa shpëlarje.

3.Spruconi derisa të shkriftohet floku dhe të krihet lehtë.

4.Që produkti të shpërndahet në të gjithë zonën, krihni flokët tuaj.

5.Bëni “scrunch” të flokut tuaj (mbledhja e kaçurrelave) me një peshqir mikrofibër ose T-Shirt.

6.Nëse rrelat tuaja kanë nevoje për definim përdorni xhelin definues.[/woodmart_info_box][/vc_column][/vc_row]

Quick Comparison

SettingsQumësht pa shpëlarje Mëndafsh removeShampo Proteine removeVaj i thatë Eliksir removeKrehër për volum removeMaskë Mëndafshi removePeshqir mikrofibër (rozë) remove
NameQumësht pa shpëlarje Mëndafsh removeShampo Proteine removeVaj i thatë Eliksir removeKrehër për volum removeMaskë Mëndafshi removePeshqir mikrofibër (rozë) remove
Image
SKU
Rating
Price
 25
 15
 25
 7
 30
 13
Stock
Out of stock
AvailabilityOut of stock
Add to cart

Description
Content[vc_row content_placement="top"][vc_column width="2/3" css=".vc_custom_1532433256788{margin-right: 15px !important;}" offset="vc_col-md-8"][woodmart_title size="small" font_weight="600" align="left" title="Perdorimi" css=".vc_custom_1594496044484{margin-bottom: 20px !important;}" woodmart_css_id="5f0a1421694be" title_width="100"][vc_column_text css=".vc_custom_1594904767884{margin-bottom: 30px !important;}" text_larger="no"]Qumështi pa shpelarje mund të perdoret për çdo lloj floku. Hidraton në thellësi dhe bën gati flokun për stilim. Kacurrelset dhe vajzat me onde i ndihmon ne kycjen e hidratimit perpara stilimit me xhel. Përdoret edhe për refresh ditën e 2, 3 apo të katërt të kaçurrelave ose ondeve.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/3"][woodmart_info_box image="1710" title_size="small" img_size="60x60" link="url:%23|||" title="Këshillë:" woodmart_css_id="5f1050cbe9331" svg_animation="no" info_box_inline="no" woodmart_empty_space=""]Përdorimi: 1.Pasi keni larë flokët tuaj me shampo dhe balsam, lërini flokët ujë pasi pikërisht kjo gjë bën diferencën në stilim. 2.Shtrydhini me dorë dhe aplikoni qumështin pa shpëlarje. 3.Spruconi derisa të shkriftohet floku dhe të krihet lehtë. 4.Që produkti të shpërndahet në të gjithë zonën, krihni flokët tuaj. 5.Bëni “scrunch” të flokut tuaj (mbledhja e kaçurrelave) me një peshqir mikrofibër ose T-Shirt. 6.Nëse rrelat tuaja kanë nevoje për definim përdorni xhelin definues.[/woodmart_info_box][/vc_column][/vc_row][vc_row content_placement="top"][vc_column width="2/3" css=".vc_custom_1532433256788{margin-right: 15px !important;}" offset="vc_col-md-8"][woodmart_title size="small" font_weight="600" align="left" title="Perdorimi" css=".vc_custom_1594496044484{margin-bottom: 20px !important;}" woodmart_css_id="5f0a1421694be" title_width="100"][vc_column_text css=".vc_custom_1594898066568{margin-bottom: 30px !important;}" text_larger="no"]Nëqoftëse flokët tuaj janë të hollë, shumë të shkrifët, pa forma, me tendencë për t’u yndyrosur atëherë ju duhet patjetër kjo shampo me proteinë birre që normalizon yndyrën në skalp, pa e acaruar atë. Kjo shampo trash fijen e flokut duke e pasuruar atë me proteinë dhe kaçurrelin e ndihmon të definohet më lehtë.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/3"][woodmart_info_box image="1710" title_size="small" img_size="60x60" link="url:%23|||" title="Këshillë:" woodmart_css_id="5f1036951d27b" svg_animation="no" info_box_inline="no" woodmart_empty_space=""]Përdoret për çdo lloj floku.[/woodmart_info_box][/vc_column][/vc_row][vc_row content_placement="top"][vc_column width="2/3" css=".vc_custom_1532433256788{margin-right: 15px !important;}" offset="vc_col-md-8"][woodmart_title size="small" font_weight="600" align="left" title="Përdorimi" css=".vc_custom_1596710206867{margin-bottom: 20px !important;}" woodmart_css_id="5f2bdd382922d" title_width="100" woodmart_empty_space=""][vc_column_text css=".vc_custom_1596710216853{margin-bottom: 30px !important;}" text_larger="no"]Vaji i thatë i eliksirit zakonisht përdoret për të hidratuar flokët, si dhe për t’i mbajtur të butë dhe për t'i mbrojtur nga të gjitha mjetet tuaja të stilimit. Vaji lubrifikon kutikulën dhe forcon flokun duke siguruar mbajtjen e një ph të duhur për flokun tuaj. Vajrat e flokëve mund të përdoren si ushqyes dhe si një mjet stilues për flokët tuaj për t'u dhënë një shkëlqim të bukur, natyral. Vaji Fatmarrela i pasur me vitamina është 2 në 1, mund ta përdorni për flokun dhe trupin tuaj.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/3"][woodmart_info_box image="1710" title_size="small" img_size="60x60" link="url:%23|||" title="Këshillë:" woodmart_css_id="5f2bdd56366d7" svg_animation="no" info_box_inline="no" woodmart_empty_space=""]1.I pasur me Omega, Vitaminë F. 2.Përdoret edhe për trupin edhe për flokët tuaj. 3.Përdoret për demakiazh dhe butesi të lëkurës së fytyrës. 4.Lufton aknet. 5.Nëse bën masazh në rrënjën e flokut ndihmon në daljen e flokut të ri. 6.Shërben si serum për flokët. 7.Mbron flokët nga produktet stiluese 8.Lufton atë që quhet fije dyfishe e flokut.[/woodmart_info_box][/vc_column][/vc_row]Nje nga pikat kyce per stilimin e flokeve eshte edhe ky kreher te cilin e gjeni tek FatmaRrela. Ky kreher ju ndihmon t'i jepni flokut me shume volum. Per detajet e perdorimit ndiqni videon ilustruese. https://www.instagram.com/p/CDyafIJgdMa/?utm_source=ig_web_copy_link[vc_row content_placement="top"][vc_column width="2/3" css=".vc_custom_1532433256788{margin-right: 15px !important;}" offset="vc_col-md-8"][woodmart_title size="small" font_weight="600" align="left" title="Perdorimi" css=".vc_custom_1594496044484{margin-bottom: 20px !important;}" woodmart_css_id="5f0a1421694be" title_width="100"][vc_column_text css=".vc_custom_1594904006769{margin-bottom: 30px !important;}" text_larger="no"]Maska aplikohet dy herë në javë në flokë të lagur para larjes. Këshillohet të mbahet 1-2 orë që te depërtojë në kutikulat e flokut dhe në poret e skalpit. Mos përtoni të bëni maska, ato kanë përqëndrimin më të lartë të ingredienteve rigjenerues. Nëqoftëse dëshironi flokë të shëndetshëm duhet t'i kushtoni kohë maskave patjetër, ndryshe trajtimet do jenë sipërfaqësore dhe rezultatet jo të duhurat.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/3"][woodmart_info_box image="1710" title_size="small" img_size="60x60" link="url:%23|||" title="Këshillë:" woodmart_css_id="5f104dd2bb694" svg_animation="no" info_box_inline="no" woodmart_empty_space=""]Përdorimi: 1.Shpëlani flokët me ujë të ngrohtë në mënyrë që të hapen poret e lëkurës. 2.Përhapni maskën në flokët tuaj. 3.Filloni nga majat që ta keni më të lehtë shkriftimin e flokut, duke vijuar drejt rrenjës. 4.Përdorni turbanin mikrofibër, një T-Shirt ose kapuç dushi  për të mbështjellë flokun tuaj. 5.Për efekte maksimale ose nëse jeni duke nxitur mund të perdorni tharësen. 6.Pas 1 ore shpëlani flokët tuaj. 7.Aplikojeni maskën dy herë në javë.[/woodmart_info_box][/vc_column][/vc_row]Peshqiri mikrofiber, i duhuri per floket tuaj dhe per te realizuar rrelat fantastike. Super i bute, e mban flokun te hidratuar, nuk elektrizohet dhe nuk e keput. Nje faktor i rendesishem: floket tuaja nuk do te kene maja dyshe! Perthith ujin e tepert te flokut brenda nje kohe shume te shkurter. Perdorimi: Ndiqni videon ilustruezse si te perdoret dhe mos te perdoret peshqiri mikrofiber. https://www.instagram.com/p/CCESmpvA154/
WeightN/AN/AN/AN/AN/AN/A
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Sold000000
Shipping
Select Your Currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Description
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0
This site is registered on wpml.org as a development site.