Qumësht pa shpëlarje Mëndafsh

 25
24 people are viewing this right now
Estimated Delivery:
10 - 17 Dec, 2023
Free Shipping & Returns:
On all orders over  40
product-trust-badge (1)
Guaranteed safe & secure checkout

Description

[vc_row content_placement=”top”][vc_column width=”2/3″ css=”.vc_custom_1532433256788{margin-right: 15px !important;}” offset=”vc_col-md-8″][woodmart_title size=”small” font_weight=”600″ align=”left” title=”Perdorimi” css=”.vc_custom_1594496044484{margin-bottom: 20px !important;}” woodmart_css_id=”5f0a1421694be” title_width=”100″][vc_column_text css=”.vc_custom_1594904767884{margin-bottom: 30px !important;}” text_larger=”no”]Qumështi pa shpelarje mund të perdoret për çdo lloj floku.
Hidraton në thellësi dhe bën gati flokun për stilim.
Kacurrelset dhe vajzat me onde i ndihmon ne kycjen e hidratimit perpara stilimit me xhel.
Përdoret edhe për refresh ditën e 2, 3 apo të katërt të kaçurrelave ose ondeve.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][woodmart_info_box image=”1710″ title_size=”small” img_size=”60×60″ link=”url:%23|||” title=”Këshillë:” woodmart_css_id=”5f1050cbe9331″ svg_animation=”no” info_box_inline=”no” woodmart_empty_space=””]Përdorimi:

1.Pasi keni larë flokët tuaj me shampo dhe balsam, lërini flokët ujë pasi pikërisht kjo gjë bën diferencën në stilim.

2.Shtrydhini me dorë dhe aplikoni qumështin pa shpëlarje.

3.Spruconi derisa të shkriftohet floku dhe të krihet lehtë.

4.Që produkti të shpërndahet në të gjithë zonën, krihni flokët tuaj.

5.Bëni “scrunch” të flokut tuaj (mbledhja e kaçurrelave) me një peshqir mikrofibër ose T-Shirt.

6.Nëse rrelat tuaja kanë nevoje për definim përdorni xhelin definues.[/woodmart_info_box][/vc_column][/vc_row]

Quick Comparison

SettingsQumësht pa shpëlarje Mëndafsh removeLinja Proteinë Birre removeShkuma Coco Mousse removePeshqir mikrofibër (bojëqiell) removeScrub Floku (mëndafsh) removeBalsam Mëndafsh remove
NameQumësht pa shpëlarje Mëndafsh removeLinja Proteinë Birre removeShkuma Coco Mousse removePeshqir mikrofibër (bojëqiell) removeScrub Floku (mëndafsh) removeBalsam Mëndafsh remove
Image
SKU
Rating
Price
 25
 100
 25
 13
 25
 25
Stock
Availability
Add to cart

Description
Content[vc_row content_placement="top"][vc_column width="2/3" css=".vc_custom_1532433256788{margin-right: 15px !important;}" offset="vc_col-md-8"][woodmart_title size="small" font_weight="600" align="left" title="Perdorimi" css=".vc_custom_1594496044484{margin-bottom: 20px !important;}" woodmart_css_id="5f0a1421694be" title_width="100"][vc_column_text css=".vc_custom_1594904767884{margin-bottom: 30px !important;}" text_larger="no"]Qumështi pa shpelarje mund të perdoret për çdo lloj floku. Hidraton në thellësi dhe bën gati flokun për stilim. Kacurrelset dhe vajzat me onde i ndihmon ne kycjen e hidratimit perpara stilimit me xhel. Përdoret edhe për refresh ditën e 2, 3 apo të katërt të kaçurrelave ose ondeve.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/3"][woodmart_info_box image="1710" title_size="small" img_size="60x60" link="url:%23|||" title="Këshillë:" woodmart_css_id="5f1050cbe9331" svg_animation="no" info_box_inline="no" woodmart_empty_space=""]Përdorimi: 1.Pasi keni larë flokët tuaj me shampo dhe balsam, lërini flokët ujë pasi pikërisht kjo gjë bën diferencën në stilim. 2.Shtrydhini me dorë dhe aplikoni qumështin pa shpëlarje. 3.Spruconi derisa të shkriftohet floku dhe të krihet lehtë. 4.Që produkti të shpërndahet në të gjithë zonën, krihni flokët tuaj. 5.Bëni “scrunch” të flokut tuaj (mbledhja e kaçurrelave) me një peshqir mikrofibër ose T-Shirt. 6.Nëse rrelat tuaja kanë nevoje për definim përdorni xhelin definues.[/woodmart_info_box][/vc_column][/vc_row][vc_row content_placement="top"][vc_column width="2/3" css=".vc_custom_1532433256788{margin-right: 15px !important;}" offset="vc_col-md-8"][woodmart_title size="small" font_weight="600" align="left" title="Perdorimi" css=".vc_custom_1594496044484{margin-bottom: 20px !important;}" woodmart_css_id="5f0a1421694be" title_width="100"][vc_column_text css=".vc_custom_1594905650875{margin-bottom: 30px !important;}" text_larger="no"]Linja me proteinë birre normalizon yndyrën në skalp dhe është e pasur me antioksidantë që ushqejnë dhe forcojnë flokët tuaj. Seti i plotë i proteinës përmban 6 produkte: 1. Shampo 2. Balsam 3. Maskë floku 4. Qumësht pa shpëlarje 5. Xhel Definues 6. Parfum floku[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/3"][woodmart_info_box image="1710" title_size="small" img_size="60x60" link="url:%23|||" title="Këshillë:" woodmart_css_id="5f1054365a3dd" svg_animation="no" info_box_inline="no" woodmart_empty_space=""][/woodmart_info_box][/vc_column][/vc_row][vc_row content_placement="top"][vc_column width="2/3" css=".vc_custom_1532433256788{margin-right: 15px !important;}" offset="vc_col-md-8"][woodmart_title size="small" font_weight="600" align="left" title="Perdorimi" css=".vc_custom_1594496044484{margin-bottom: 20px !important;}" woodmart_css_id="5f0a1421694be" title_width="100"][vc_column_text css=".vc_custom_1595943147235{margin-bottom: 30px !important;}" text_larger="no"]Shkuma e FatmaRrelës 100% bimore Kjo shkumë floku jep definim dhe volum! Floku juaj do të ketë me shumë shkëlqim falë qumeshtit të kokosit dhe do të rigjenerohet e ushqehet në thellësi.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/3"][woodmart_info_box image="1710" title_size="small" img_size="60x60" link="url:%23|||" title="Këshillë:" woodmart_css_id="5f2028eea2069" svg_animation="no" info_box_inline="no" woodmart_empty_space=""]Përdoret në flokë të lagur, stilohet dhe thahet.[/woodmart_info_box][/vc_column][/vc_row]Peshqiri mikrofiber, i duhuri per floket tuaj dhe per te realizuar rrelat fantastike. Super i bute, e mban flokun te hidratuar, nuk elektrizohet dhe nuk e keput. Nje faktor i rendesishem: floket tuaja nuk do te kene maja dyshe! Perthith ujin e tepert te flokut brenda nje kohe shume te shkurter. Perdorimi: Ndiqni videon ilustruezse si te perdoret dhe mos te perdoret peshqiri mikrofiber. https://www.instagram.com/p/CCESmpvA154/Scrubi ne ngjyre te kalter i dedikuar per flokun e thate. Pastron skalpin ne thellesi, eleminon kserodermine, aktivizon daljen e flokut te ri dhe ndihmon ne depertimin e serumeve ne flokun tuaj per te dhene akoma me shume efektivitet dhe 30% me shume rezultat se aplikimi normal. Perdorimi: Aplikohet ne floke te thate dhe masazhohet per pak minuta. Pastron dhe rregullon ph e skalpit tuaj.  [vc_row content_placement="top"][vc_column width="2/3" css=".vc_custom_1532433256788{margin-right: 15px !important;}" offset="vc_col-md-8"][woodmart_title size="small" font_weight="600" align="left" title="Perdorimi" css=".vc_custom_1594496044484{margin-bottom: 20px !important;}" woodmart_css_id="5f0a1421694be" title_width="100"][vc_column_text css=".vc_custom_1594904632558{margin-bottom: 30px !important;}" text_larger="no"]Nëse floku juaj duket pa jetë, është i dekoloruar, i ashpër dhe nuk stilohet, rutinës tuaj të dushit i duhet patjeter ky balsam trajtues me ekstrakte mëendafshi dhe vajra esencialë.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/3"][woodmart_info_box image="1710" title_size="small" img_size="60x60" link="url:%23|||" title="Këshillë:" woodmart_css_id="5f1050522e0e8" svg_animation="no" info_box_inline="no" woodmart_empty_space=""]Aplikohet në dush, në gjithë gjatësinë e flokut, jo në rrënjë.  Përdoret në çdo larje. Lihet 2-3 minuta dhe shpëlahet.[/woodmart_info_box][/vc_column][/vc_row]
WeightN/AN/AN/AN/AN/AN/A
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Sold000000
Shipping
Select Your Currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Description
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0
This site is registered on wpml.org as a development site.