Qumësht pa shpëlarje me ekstrakt mëndafshi

 25

Non-rinsing milk with silk extract helps in combing hair. Protects hair from the heat of the dryer and hair straightening plate. Protects hair from sunlight and helps with styling.

20 people are viewing this right now
Estimated Delivery:
19 - 26 Apr, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over  40
product-trust-badge (1)
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Apply a quantity of conditioner to the length of the hair before combing. The conditioner can be used on wet and dry hair.
Ingredients 

Aqua, Shea Butter Polyglyceryl-6 Esters, Theobroma cacao (cocoa) seed butter, Panthenol D (Vitamin B5), Silk protein extract, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Sodium benzoate, Potassium sorbate.

Rating & Review

Based on 0 Reviews

There are no reviews yet.

Quick Comparison

SettingsQumësht pa shpëlarje me ekstrakt mëndafshi removeVaj i thatë Eliksir removeScrub Shampoo per skalp te thate removeScrub per skalp te thate removeKiki Hair Milk Cream removeQumësht pa shpëlarje me Proteine Birre remove
NameQumësht pa shpëlarje me ekstrakt mëndafshi removeVaj i thatë Eliksir removeScrub Shampoo per skalp te thate removeScrub per skalp te thate removeKiki Hair Milk Cream removeQumësht pa shpëlarje me Proteine Birre remove
Image
SKU
Rating
Price
 25
 27
 15
 30
 17
 25
Stock
6 in stock
10 in stock
Availability6 in stock10 in stock
Add to cart

DescriptionNon-rinsing milk with silk extract helps in combing hair. Protects hair from the heat of the dryer and hair straightening plate. Protects hair from sunlight and helps with styling.The elixir has moisturizing and nourishing properties. It helps prevent the formation of double ends. 100 ml.100% organic leave-in milk for children. Helps hydrate hair and detangle knots. Makes hair soft and easy to comb.".Milk without rinsing with beer protein helps in combing hair. Protects hair from the heat of the dryer and hair straightening plate. Protects hair from sunlight and helps with styling. Recommended for hair that tends to get greasy faster.
Content
Apply a quantity of conditioner to the length of the hair before combing. The conditioner can be used on wet and dry hair.
Ingredients 
Aqua, Shea Butter Polyglyceryl-6 Esters, Theobroma cacao (cocoa) seed butter, Panthenol D (Vitamin B5), Silk protein extract, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Sodium benzoate, Potassium sorbate.
It is used on wet hair and on dry hair. Use as many times as you want.
Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone, Argania Spinosa Kernel Oil, Tocopherol acetate (Vitamin E), Vitamin F, Organic fragrance.
Shampoo Scrub është një scrub për skalpin në formë sapuni i cili shkumon dhe eksfolion në të njëjtën kohë. Mbetjet e produkteve stiluese dhe papastërtitë e tjera të cilat grumbullosen në sipërfaqen e skalpit, mund të shkaktojnë yndyr dhe zbokth të padëshiruar. Kokrrizat në këtë sapun eksoliojnë skalpin dhe e rifreskojnë atë, duke e pastruar deri në thellësi.Nëse nuk kujdeseni për skalpin tuaj duke hequr qelizat e vdekura të lëkurës dhe grumbullimin e palastërtive, rritja e flokëve tuaj mund të ndikoj. Kjo mund të sjellë rënie të hershme të flokëve. Po ashtu, pastrimet mund të heqin qafe grumbullimin e shkaktuar nga produktet e flokëve Scrub eksfolijon sipërfaqen e skalpit duke hequr që gjitha qelizat e vdekura dhe yndyrën e tepërt. Nxit qarkullimin e gjakut duke stimuluar zgjatjen e flokëve dhe daljen e fijeve të reja. 🐚 I pështatshëm për skalp të thatë 🐚 Balancon pH e skalpit 🐚 Redukton zbokthin, trajtin kseroderminë dhe ekzemën në skalp
 • Si përdoret?
Aplikoni një sasi të konsiderueshme në skalp. Më pas masazhoni dhe shpëlajeni. Përdoret përpara shampos.
How to use: After washing, apply a small amount along the length of the hair. Do not rinse!
The gel is applied to the length of the hair for their styling.
Ingredients 
Aqua, Aloe barbadensis (Aloe Vera) miller extract, Beer protein, Cellulose Gum, Xanthan Gum, Inulin, Cellulose, Glucose, Fructose, Propylene glycol, Panthenol D (Vitamin B5), Sodium benzoate, Potassium sorbate, Hydrolyzed wheat protein, Hydrolyzed soy protein, Hydrolyzed corn protein, Salvia rosmarinus (Rosemary) essential oil.
WeightN/AN/AN/AN/AN/AN/A
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Sold1013052
Shipping
Select Your Currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
1
0