Parfum Proteine

 25

Perfume for all hair types, enriched with notes of white moss.
Also used on the body.
The oil base makes it last all day.

26 people are viewing this right now
Estimated Delivery:
22 - 29 Jul, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over  40
product-trust-badge (1)
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Ingredients 

Flower water, Glycerin, Beer protein, Aqua, sodium benzoate, Potassium sorbate.

Can be used on the body or hair.

Rating & Review

Based on 0 Reviews

There are no reviews yet.

Quick Comparison

SettingsParfum Proteine removeQumësht pa shpëlarje me ekstrakt mëndafshi removeQumësht pa shpëlarje me Proteine Birre removeKiki Hair Gel removeVaj i thatë Eliksir removeSerum për aktivizimin e daljeve të flokëve të rinj remove
NameParfum Proteine removeQumësht pa shpëlarje me ekstrakt mëndafshi removeQumësht pa shpëlarje me Proteine Birre removeKiki Hair Gel removeVaj i thatë Eliksir removeSerum për aktivizimin e daljeve të flokëve të rinj remove
Image
SKU
Rating
Price
 25
 25
 25
 17
 27
 35
Stock
Availability
Add to cart

DescriptionPerfume for all hair types, enriched with notes of white moss. Also used on the body. The oil base makes it last all day.Non-rinsing milk with silk extract helps in combing hair. Protects hair from the heat of the dryer and hair straightening plate. Protects hair from sunlight and helps with styling.Milk without rinsing with beer protein helps in combing hair. Protects hair from the heat of the dryer and hair straightening plate. Protects hair from sunlight and helps with styling. Recommended for hair that tends to get greasy faster.Gentle hair gel for styling children's hair, 100% organic. Suitable for all hair types.The elixir has moisturizing and nourishing properties. It helps prevent the formation of double ends. 100 ml.Fatmarrela sjell për të gjithë miqtë e mikeshat e saj serumet që do u japin fund vuajtjes suaj ndaj rënies së flokut, moszgjatjes së tij apo probleme me daljen e flokëve të rinj.
Content
Ingredients 
Flower water, Glycerin, Beer protein, Aqua, sodium benzoate, Potassium sorbate.
Can be used on the body or hair.
Apply a quantity of conditioner to the length of the hair before combing. The conditioner can be used on wet and dry hair.
Ingredients 
Aqua, Shea Butter Polyglyceryl-6 Esters, Theobroma cacao (cocoa) seed butter, Panthenol D (Vitamin B5), Silk protein extract, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Sodium benzoate, Potassium sorbate.
The gel is applied to the length of the hair for their styling.
Ingredients 
Aqua, Aloe barbadensis (Aloe Vera) miller extract, Beer protein, Cellulose Gum, Xanthan Gum, Inulin, Cellulose, Glucose, Fructose, Propylene glycol, Panthenol D (Vitamin B5), Sodium benzoate, Potassium sorbate, Hydrolyzed wheat protein, Hydrolyzed soy protein, Hydrolyzed corn protein, Salvia rosmarinus (Rosemary) essential oil.
Dermatologically tested, free from allergens, parabens, silicones, and dyes. Contains panthenol, bisabolol, aloe, and calendula extract to protect, soften, and hydrate the hair, increasing their elasticity, strengthening, and protecting them from damage. How to use: Apply a small, even amount onto palms and fingers, then apply to dry or wet hair. It dries quickly and does not stick. Suitable for daily use.
It is used on wet hair and on dry hair. Use as many times as you want.
Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone, Argania Spinosa Kernel Oil, Tocopherol acetate (Vitamin E), Vitamin F, Organic fragrance.
Ndihmon aktivizimin e daljes së flokut të ri. Ka bazë vajore, shumëllojshmëri vajrash bimësh dhe esencialë. Ndihmon në stabilizimin e rënies së flokut. Ndihmon thinjat që të fitojnë sërish pigmentin e humbur. Formulë e fuqishme që rrit qarkullimin e gjakut në skalp, aktivizon bulbin e flokut dhe ndihmon në daljen e qimes ne sipërfaqe. Përdorimi: Aplikohet në rrënjën e flokëve duke masazhuar. Përdoret dy herë në javë dhe mund të mbahet 1-3 orë për rezultate sa më të mira. Serumi është rigjenerues dhe bën të mundur daljen e flokëve të rinj. Këshillë: Përpara se të përdorni çdo lloj serumi në flokët tuaj këshillohet të bëni analizat hormonale, analizat mbi aneminë dhe hekurin në trup dhe gjatë kohës së trajtimit për rezultate sa më të mira përdorni vitamina për flokët. Ingredientët: Almond oil, macadam oil, pumpkin seeks oil,castor oil,lime oil,orange oil,coconut oil,shea butter, cacao butter, almond butter , apricot oil, vitamin E, Vitamin F, collagen , mix essential oils,(Garlic Essential Oil).
WeightN/AN/AN/AN/AN/AN/A
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Sold01551011
Shipping
Select Your Currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Description
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
1
0