Maskë Proteine

 30
24 people are viewing this right now
Estimated Delivery:
19 - 26 Jun, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over  40
product-trust-badge (1)
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Maska me proteinë birre ndihmon flokët e dekoloruar dhe të dëmtuar nga agresorë të jashtëm (dielli, klori, kripërat, tharësja, pjastra). Kjo maskë rindërton proteinën në flokë. Kjo maskë ndihmon në mbajtjen e volumit të flokut.
E përshtatshme për çdo lloj floku që ka nevojë për rigjenerim.
E domosdoshme për rrelat dhe ondet që mezi marrin formë ose nuk formohen.

Përdorimi:

1.Shpëlani flokët me ujë të ngrohtë në mënyrë që të hapen poret e lëkurës.

2.Përhapni maskën në flokët tuaj.

3.Filloni nga majat që ta keni më të lehtë shkriftimin e flokut, duke vijuar drejt rrënjës.

4.Përdorni turbanin mikrofibër, një T-Shirt ose kapuç dushi  për të mbështjellë flokun tuaj.

5.Për efekte maksimale ose nëse jeni duke nxitur mund të perdorni tharësen.

6.Pas 1 ore shpëlani flokët tuaj.

7.Aplikojeni maskën dy herë në javë.

Rating & Review

Based on 0 Reviews

There are no reviews yet.

Quick Comparison

SettingsMaskë Proteine removeScrub per skalp te thate removeParfum me ekstrakt mëndafshi removeShampo me çokollatë 100% organike removeKiki Hair Milk Cream removeSerum për aktivizimin e daljeve të flokëve të rinj remove
NameMaskë Proteine removeScrub per skalp te thate removeParfum me ekstrakt mëndafshi removeShampo me çokollatë 100% organike removeKiki Hair Milk Cream removeSerum për aktivizimin e daljeve të flokëve të rinj remove
Image
SKU
Rating
Price
 30
 30
 25
 15
 17
 35
Stock
10 in stock
Availability10 in stock
Add to cart

DescriptionPerfume for every hair type, enriched with vanilla notes. Also used on the body. The oil base makes it last all day.Besides its delightful scent, cocoa creates more foam and prolongs hair length. The combination of ingredients in this shampoo enables healthy hair growth and elongation.100% organic leave-in milk for children. Helps hydrate hair and detangle knots. Makes hair soft and easy to comb.".Fatmarrela sjell për të gjithë miqtë e mikeshat e saj serumet që do u japin fund vuajtjes suaj ndaj rënies së flokut, moszgjatjes së tij apo probleme me daljen e flokëve të rinj.
ContentMaska me proteinë birre ndihmon flokët e dekoloruar dhe të dëmtuar nga agresorë të jashtëm (dielli, klori, kripërat, tharësja, pjastra). Kjo maskë rindërton proteinën në flokë. Kjo maskë ndihmon në mbajtjen e volumit të flokut. E përshtatshme për çdo lloj floku që ka nevojë për rigjenerim. E domosdoshme për rrelat dhe ondet që mezi marrin formë ose nuk formohen. Përdorimi: 1.Shpëlani flokët me ujë të ngrohtë në mënyrë që të hapen poret e lëkurës. 2.Përhapni maskën në flokët tuaj. 3.Filloni nga majat që ta keni më të lehtë shkriftimin e flokut, duke vijuar drejt rrënjës. 4.Përdorni turbanin mikrofibër, një T-Shirt ose kapuç dushi  për të mbështjellë flokun tuaj. 5.Për efekte maksimale ose nëse jeni duke nxitur mund të perdorni tharësen. 6.Pas 1 ore shpëlani flokët tuaj. 7.Aplikojeni maskën dy herë në javë.Nëse nuk kujdeseni për skalpin tuaj duke hequr qelizat e vdekura të lëkurës dhe grumbullimin e palastërtive, rritja e flokëve tuaj mund të ndikoj. Kjo mund të sjellë rënie të hershme të flokëve. Po ashtu, pastrimet mund të heqin qafe grumbullimin e shkaktuar nga produktet e flokëve Scrub eksfolijon sipërfaqen e skalpit duke hequr që gjitha qelizat e vdekura dhe yndyrën e tepërt. Nxit qarkullimin e gjakut duke stimuluar zgjatjen e flokëve dhe daljen e fijeve të reja. 🐚 I pështatshëm për skalp të thatë 🐚 Balancon pH e skalpit 🐚 Redukton zbokthin, trajtin kseroderminë dhe ekzemën në skalp
 • Si përdoret?
Aplikoni një sasi të konsiderueshme në skalp. Më pas masazhoni dhe shpëlajeni. Përdoret përpara shampos.
Can be used on the body or hair.
Ingredients 
Flower water, Glycerin, Hydrolized silk, Aqua, sodium benzoate, Potassium sorbate.
Chocolate shampoo, 100% organic! Cocoa-infused shampoo is 100% organic and vegan. It's nourishing and hydrating, formulated with cocoa, keratin, and hyaluronic acid. It will help improve and nourish your hair, giving it softness and natural shine. Organic cocoa on the scalp plays a role in detoxification. How to use: It is used for washing hair as often as needed. Apply a small amount to wet hair and massage it into the scalp with fingertips. Then rinse the hair thoroughly with water. It is recommended to use a conditioner or mask to achieve the necessary hydration and elasticity of the hair. Caution: Avoid contact with eyes. For external use onlyHow to use: After washing, apply a small amount along the length of the hair. Do not rinse!Ndihmon aktivizimin e daljes së flokut të ri. Ka bazë vajore, shumëllojshmëri vajrash bimësh dhe esencialë. Ndihmon në stabilizimin e rënies së flokut. Ndihmon thinjat që të fitojnë sërish pigmentin e humbur. Formulë e fuqishme që rrit qarkullimin e gjakut në skalp, aktivizon bulbin e flokut dhe ndihmon në daljen e qimes ne sipërfaqe. Përdorimi: Aplikohet në rrënjën e flokëve duke masazhuar. Përdoret dy herë në javë dhe mund të mbahet 1-3 orë për rezultate sa më të mira. Serumi është rigjenerues dhe bën të mundur daljen e flokëve të rinj. Këshillë: Përpara se të përdorni çdo lloj serumi në flokët tuaj këshillohet të bëni analizat hormonale, analizat mbi aneminë dhe hekurin në trup dhe gjatë kohës së trajtimit për rezultate sa më të mira përdorni vitamina për flokët. Ingredientët: Almond oil, macadam oil, pumpkin seeks oil,castor oil,lime oil,orange oil,coconut oil,shea butter, cacao butter, almond butter , apricot oil, vitamin E, Vitamin F, collagen , mix essential oils,(Garlic Essential Oil).
WeightN/AN/AN/AN/AN/AN/A
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Sold100281
Shipping
Select Your Currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
1
0