Strawberry mask

 35
0 reviews

It has powerful moisturizing properties,helps reduce hair damage. Protects from heat. Treats double ends regenerates and nourishes hair.

25 people are viewing this right now
Estimated Delivery:
Feb 29 - 07 Mar, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over  40
product-trust-badge (1)
Guaranteed safe & secure checkout

Description

How to use:
Apply to wet hair from root to tip and leave for 15-30 minutes then continue with hair wash.

Quick Comparison

SettingsStrawberry mask removeParfum Proteine removeScrub Shampoo per skalp te thate removeBbcream removeParfum me ekstrakt mëndafshi removeShkuma Coco Mousse remove
NameStrawberry mask removeParfum Proteine removeScrub Shampoo per skalp te thate removeBbcream removeParfum me ekstrakt mëndafshi removeShkuma Coco Mousse remove
Image
SKU
Rating
Price
 35
 25
 15
 25
 25
 28
Stock
6 in stock
Availability6 in stock
Add to cart

DescriptionIt has powerful moisturizing properties,helps reduce hair damage. Protects from heat. Treats double ends regenerates and nourishes hair.Perfume for all hair types, enriched with notes of white moss. Also used on the body. The oil base makes it last all day.BB Cream SPF50 jep një lëkurë të shëndetshme dhe plotë shkëlqim.❤️ 🍃Ka veti ushqyese dhe hidratuese falë Acidit Hialuronik. 🍃Ofron mbulim duke njëtrajtësuar tonin e lëkurës. 🍃Mbron lëkurën nga rrezet UV. Përshtatet lehtësisht me lëkurën dhe ju jep një pamje natyrale🥰Perfume for every hair type, enriched with vanilla notes. Also used on the body. The oil base makes it last all day.
ContentHow to use: Apply to wet hair from root to tip and leave for 15-30 minutes then continue with hair wash.
Ingredients 
Flower water, Glycerin, Beer protein, Aqua, sodium benzoate, Potassium sorbate.
Can be used on the body or hair.
Shampoo Scrub është një scrub për skalpin në formë sapuni i cili shkumon dhe eksfolion në të njëjtën kohë. Mbetjet e produkteve stiluese dhe papastërtitë e tjera të cilat grumbullosen në sipërfaqen e skalpit, mund të shkaktojnë yndyr dhe zbokth të padëshiruar. Kokrrizat në këtë sapun eksoliojnë skalpin dhe e rifreskojnë atë, duke e pastruar deri në thellësi.
Can be used on the body or hair.
Ingredients 
Flower water, Glycerin, Hydrolized silk, Aqua, sodium benzoate, Potassium sorbate.
[vc_row content_placement="top"][vc_column width="2/3" css=".vc_custom_1532433256788{margin-right: 15px !important;}" offset="vc_col-md-8"][woodmart_title size="small" font_weight="600" align="left" title="Perdorimi" css=".vc_custom_1594496044484{margin-bottom: 20px !important;}" woodmart_css_id="5f0a1421694be" title_width="100"][vc_column_text css=".vc_custom_1595943147235{margin-bottom: 30px !important;}" text_larger="no"]Shkuma e FatmaRrelës 100% bimore Kjo shkumë floku jep definim dhe volum! Floku juaj do të ketë me shumë shkëlqim falë qumeshtit të kokosit dhe do të rigjenerohet e ushqehet në thellësi.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/3"][woodmart_info_box image="1710" title_size="small" img_size="60x60" link="url:%23|||" title="Këshillë:" woodmart_css_id="5f2028eea2069" svg_animation="no" info_box_inline="no" woodmart_empty_space=""]Përdoret në flokë të lagur, stilohet dhe thahet.[/woodmart_info_box][/vc_column][/vc_row]
WeightN/AN/AN/AN/AN/AN/A
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Sold203202
Shipping
Select Your Currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Description
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
1
0