Maskë antiyellow

 35
0 reviews

Every type of blonde hair needs a maintenance product capable of brightening, hydrating, and toning the color. The Anti-Yellow Mask is a toning mask with immediate action that neutralizes undesired yellow tones, enhancing cool shades of color.

22 people are viewing this right now
Estimated Delivery:
19 - 26 Jun, 2024
Free Shipping & Returns:
On all orders over  40
product-trust-badge (1)
Guaranteed safe & secure checkout

Description

It revives highlights, increasing the shine of light hair and neutralizing their yellow hue. Your blonde color will instantly cool down and appear brighter and cleansed from all undesired tones. Its unique formula is enriched with an extremely pure concentration of Extra-Purple pigment. The hair will be hydrated, soft, and supple.

How to use:
It is used for washing hair as often as necessary. Apply a small amount to wet hair and massage it into the scalp with fingertips, leave it for 3-5 minutes, then rinse the hair thoroughly with water. Repeat if necessary. It is recommended to use a conditioner or mask to achieve the necessary hydration and elasticity of the hair. Caution: Avoid contact with eyes. For external use only.

Quick Comparison

SettingsMaskë antiyellow removeShampo me ekstrakt mëndafshi removeSerumi për forcim të rrënjëve të flokëve dhe zgjatjen removeKiki Hair Gel removeBbcream removeScrub per skalp te thate remove
NameMaskë antiyellow removeShampo me ekstrakt mëndafshi removeSerumi për forcim të rrënjëve të flokëve dhe zgjatjen removeKiki Hair Gel removeBbcream removeScrub per skalp te thate remove
Image
SKU
Rating
Price
 35
 17
 40
 17
 25
 30
Stock
10 in stock
Availability10 in stock
Add to cart

DescriptionEvery type of blonde hair needs a maintenance product capable of brightening, hydrating, and toning the color. The Anti-Yellow Mask is a toning mask with immediate action that neutralizes undesired yellow tones, enhancing cool shades of color.The shampoo gently cleanses the hair and removes accumulations leaving the hair healthy and manageable. Shampoo thanks to the silk extract increases the elasticity of the hair, helps the curl to maintain its shape. Reduces their electrification as well as moisturizes and nourishes the scalp.Fatmarrela sjell për të gjithë miqtë e mikeshat e saj serumet që do u japin fund vuajtjes suaj ndaj rënies së flokut, moszgjatjes së tij apo probleme me daljen e flokëve të rinj.Gentle hair gel for styling children's hair, 100% organic. Suitable for all hair types.BB Cream SPF50 jep një lëkurë të shëndetshme dhe plotë shkëlqim.❤️ 🍃Ka veti ushqyese dhe hidratuese falë Acidit Hialuronik. 🍃Ofron mbulim duke njëtrajtësuar tonin e lëkurës. 🍃Mbron lëkurën nga rrezet UV. Përshtatet lehtësisht me lëkurën dhe ju jep një pamje natyrale🥰
ContentIt revives highlights, increasing the shine of light hair and neutralizing their yellow hue. Your blonde color will instantly cool down and appear brighter and cleansed from all undesired tones. Its unique formula is enriched with an extremely pure concentration of Extra-Purple pigment. The hair will be hydrated, soft, and supple. How to use: It is used for washing hair as often as necessary. Apply a small amount to wet hair and massage it into the scalp with fingertips, leave it for 3-5 minutes, then rinse the hair thoroughly with water. Repeat if necessary. It is recommended to use a conditioner or mask to achieve the necessary hydration and elasticity of the hair. Caution: Avoid contact with eyes. For external use only.
Used for washing curly hair. Apply a quantity of shampoo on the scalp and massage for 2-3 minutes. Then continue washing the rest of the hair. Used 2-3 times a week.
Ingredients 
Aqua, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf JuicePowder, Cocos nucifera (Coconut) oil, Panthenol D (Vitamin B5), Sodium Hyaluronic acid 1%, Hydrolized silk, Hydrolyzed wheat protein, Hydrolyzed soy protein, Hydrolyzed corn protein, Velvet silk and orchide, Decyl glucoside ,Lauryl betaine, Xantham gum ,Phenoxyethanol, Citric acid ,Benzoic acid, Dehydroacetic acid, Propylene glycol, Caprylyl glycol.
Perdorimi: Aplikohet në rrënjën e flokëve duke masazhuar. Përdoret dy herë në javë dhe mund tv mbahet 1-3 orë për rezultate sa më të mira. Serumi I jep shëndet flokëve tuaj duke forcuar rrënjën dhe duke ndihmuar në zgjatjen e tyre. Këshillë: Përdorimi: Aplikohet në rrënjë të flokut me masazh dy herë në javë. Serumi mund të mbahet nga 1-3 orë për rezultate sa më të mira. Serumi i jep shëndet flokëve tuaj ruke forcuar rrënjën dhe duke ndihmuar në zgjatjen e tyre. Përpara se të përdorni çdo lloj serumi në flokët tuaj këshillohet të bëni analizat hormonale, analizat mbi aneminë dhe hekurin në trup dhe gjatë kohës së trajtimit për rezultate sa më të mira përdorni vitamina për flokët. Ingredientët: Almond oil, macadam oil, pumpkin seeks oil,castor oil,lime oil,orange oil,coconut oil,shea butter, cacao butter, almond butter , apricot oil, vitamin E, Vitamin F, collagen , mix essential oils, (Nettle Essential Oil)Dermatologically tested, free from allergens, parabens, silicones, and dyes. Contains panthenol, bisabolol, aloe, and calendula extract to protect, soften, and hydrate the hair, increasing their elasticity, strengthening, and protecting them from damage. How to use: Apply a small, even amount onto palms and fingers, then apply to dry or wet hair. It dries quickly and does not stick. Suitable for daily use.Nëse nuk kujdeseni për skalpin tuaj duke hequr qelizat e vdekura të lëkurës dhe grumbullimin e palastërtive, rritja e flokëve tuaj mund të ndikoj. Kjo mund të sjellë rënie të hershme të flokëve. Po ashtu, pastrimet mund të heqin qafe grumbullimin e shkaktuar nga produktet e flokëve Scrub eksfolijon sipërfaqen e skalpit duke hequr që gjitha qelizat e vdekura dhe yndyrën e tepërt. Nxit qarkullimin e gjakut duke stimuluar zgjatjen e flokëve dhe daljen e fijeve të reja. 🐚 I pështatshëm për skalp të thatë 🐚 Balancon pH e skalpit 🐚 Redukton zbokthin, trajtin kseroderminë dhe ekzemën në skalp
 • Si përdoret?
Aplikoni një sasi të konsiderueshme në skalp. Më pas masazhoni dhe shpëlajeni. Përdoret përpara shampos.
WeightN/AN/AN/AN/AN/AN/A
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Sold11119110
Shipping
Select Your Currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Description
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
1
0