Krehër për fëmijë

 6
28 people are viewing this right now
Estimated Delivery:
10 - 17 Dec, 2023
Free Shipping & Returns:
On all orders over  40
product-trust-badge (1)
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Ky eshte kreheri per princeshat tuaja te vogla.
Ai eshte i ndare ne dy pjese; ne njeren ane eshte pjesa e kreherit te cilin mund ta perdorin si normalisht ndersa ne anen tjeter eshte pasqyra.
Kreherin per femije ne forme zemre mund ta porosisni tek FatmaRrela ne Instagram/ Facebook ose permes faqes web: www.fatmarrela.com.

Quick Comparison

SettingsKrehër për fëmijë removeShampo Mëndafsh removePeshqir mikrofibër (rozë) removeMaskë Proteine removePeshqir mikrofibër (ciklaminë) removeXhel Definues Proteine remove
NameKrehër për fëmijë removeShampo Mëndafsh removePeshqir mikrofibër (rozë) removeMaskë Proteine removePeshqir mikrofibër (ciklaminë) removeXhel Definues Proteine remove
Image
SKU
Rating
Price
 6
 17
 13
 30
 13
 25
Stock
Availability
Add to cart

Description
ContentKy eshte kreheri per princeshat tuaja te vogla. Ai eshte i ndare ne dy pjese; ne njeren ane eshte pjesa e kreherit te cilin mund ta perdorin si normalisht ndersa ne anen tjeter eshte pasqyra. Kreherin per femije ne forme zemre mund ta porosisni tek FatmaRrela ne Instagram/ Facebook ose permes faqes web: www.fatmarrela.com. [vc_row content_placement="top"][vc_column width="2/3" css=".vc_custom_1532433256788{margin-right: 15px !important;}" offset="vc_col-md-8"][woodmart_title size="small" font_weight="600" align="left" title="Perdorimi" css=".vc_custom_1594496044484{margin-bottom: 20px !important;}" woodmart_css_id="5f0a1421694be" title_width="100"][vc_column_text css=".vc_custom_1594904188482{margin-bottom: 30px !important;}" text_larger="no"]Skalpi juaj është gjithmonë i thatë? Keni irritim apo skuqje të tij? Flokët janë pa shkëlqim dhe të dehidratuar? Zgjidhja është shampoja jonë delikate me skalpin që ushqen dhe hidraton flokun tuaj në brendësi. Nuk mund të keni flokë të bukur e të shëndetshëm, nëse bukuria nuk vjen së brendshmi. Kjo shampo pastron çdo papastërti në skalp dhe flokë por duke u treguar delikate me lëkurën e skalpit tuaj.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/3"][woodmart_info_box image="1710" title_size="small" img_size="60x60" link="url:%23|||" title="Këshillë:" woodmart_css_id="5f104e7eeaf7f" svg_animation="no" info_box_inline="no" woodmart_empty_space=""]Përdoret për çdo lloj floku.[/woodmart_info_box][/vc_column][/vc_row]Peshqiri mikrofiber, i duhuri per floket tuaj dhe per te realizuar rrelat fantastike. Super i bute, e mban flokun te hidratuar, nuk elektrizohet dhe nuk e keput. Nje faktor i rendesishem: floket tuaja nuk do te kene maja dyshe! Perthith ujin e tepert te flokut brenda nje kohe shume te shkurter. Perdorimi: Ndiqni videon ilustruezse si te perdoret dhe mos te perdoret peshqiri mikrofiber. https://www.instagram.com/p/CCESmpvA154/[vc_row content_placement="top"][vc_column width="2/3" css=".vc_custom_1532433256788{margin-right: 15px !important;}" offset="vc_col-md-8"][woodmart_title size="small" font_weight="600" align="left" title="Perdorimi" css=".vc_custom_1594496044484{margin-bottom: 20px !important;}" woodmart_css_id="5f0a1421694be" title_width="100"][vc_column_text css=".vc_custom_1594896454486{margin-bottom: 30px !important;}" text_larger="no"]Maska me proteinë birre ndihmon flokët e dekoloruar dhe të dëmtuar nga agresorë të jashtëm (dielli, klori, kripërat, tharësja, pjastra). Kjo maskë rindërton proteinën në flokë. Kjo maskë ndihmon në mbajtjen e volumit të flokut. E përshtatshme për çdo lloj floku që ka nevojë për rigjenerim. E domosdoshme për rrelat dhe ondet që mezi marrin formë ose nuk formohen.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/3"][woodmart_info_box image="1710" title_size="small" img_size="60x60" link="url:%23|||" title="Këshillë:" woodmart_css_id="5f10305faa175" svg_animation="no" info_box_inline="no" woodmart_empty_space=""]Përdorimi: 1.Shpëlani flokët me ujë të ngrohtë në mënyrë që të hapen poret e lëkurës. 2.Përhapni maskën në flokët tuaj. 3.Filloni nga majat që ta keni më të lehtë shkriftimin e flokut, duke vijuar drejt rrënjës. 4.Përdorni turbanin mikrofibër, një T-Shirt ose kapuç dushi  për të mbështjellë flokun tuaj. 5.Për efekte maksimale ose nëse jeni duke nxitur mund të perdorni tharësen. 6.Pas 1 ore shpëlani flokët tuaj. 7.Aplikojeni maskën dy herë në javë.[/woodmart_info_box][/vc_column][/vc_row]Peshqiri mikrofiber, i duhuri per floket tuaj dhe per te realizuar rrelat fantastike. Super i bute, e mban flokun te hidratuar, nuk elektrizohet dhe nuk e keput. Nje faktor i rendesishem: floket tuaja nuk do te kene maja dyshe! Perthith ujin e tepert te flokut brenda nje kohe shume te shkurter. Perdorimi: Ndiqni videon ilustruezse si te perdoret dhe mos te perdoret peshqiri mikrofiber. https://www.instagram.com/p/CCESmpvA154/[vc_row content_placement="top"][vc_column width="2/3" css=".vc_custom_1532433256788{margin-right: 15px !important;}" offset="vc_col-md-8"][woodmart_title size="small" font_weight="600" align="left" title="Perdorimi" css=".vc_custom_1594496044484{margin-bottom: 20px !important;}" woodmart_css_id="5f0a1421694be" title_width="100"][vc_column_text css=".vc_custom_1594903769707{margin-bottom: 30px !important;}" text_larger="no"]Aplikohet pas larjes dhe pas aplikimit të qumeshtit pa shpëlarje për stilim perfekt të rrelave tuaja.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/3"][woodmart_info_box image="1710" title_size="small" img_size="60x60" link="url:%23|||" title="Këshillë:" woodmart_css_id="5f104ce6b7009" svg_animation="no" info_box_inline="no" woodmart_empty_space=""]Përdorimi: 1.Flokët duhet të jenë të lagur përpara se të vendosen produktet stiluese 2.Për stilim maksimal këshillohet të përdoret pas qumështit pa shpëlarje. 3.Spruconi në duart tuaja xhelin definues dhe përhapeni me duar në floke(praying hands). 4.Bëni “scrunch” të flokut tuaj (mbledhja e kaçurrelave) me një peshqir mikrofibër ose T-Shirt. 5.Aplikoni difuzorin, me kokën poshtë për ato që duan super volum.[/woodmart_info_box][/vc_column][/vc_row]
WeightN/AN/AN/AN/AN/AN/A
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Sold000000
Shipping
Select Your Currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Description
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0
This site is registered on wpml.org as a development site.