Kiki Hair and body Shampoo

 19
26 people are viewing this right now
Estimated Delivery:
10 - 17 Dec, 2023
Free Shipping & Returns:
On all orders over  40
product-trust-badge (1)
Guaranteed safe & secure checkout

Description

Shampoja e linjes KIKI eshte hipoalergjike dhe dermatologjikisht e testuar.

🐹 Eshte shampo per floket dhe trupin.

🐹 Per lekurat sensitive te femijeve.

🐹 Perdoret per femijet mbi 1 vjeç.

#fatmarrelakids #fatmarrelaproducts #kidsproducts

Quick Comparison

SettingsKiki Hair and body Shampoo removeQumësht pa shpëlarje Mëndafsh removeShkuma Coco Mousse removePeshqir mikrofibër (ciklaminë) removeScrub Floku (proteinë) removeSerum për aktivizimin e daljeve të flokëve të rinj remove
NameKiki Hair and body Shampoo removeQumësht pa shpëlarje Mëndafsh removeShkuma Coco Mousse removePeshqir mikrofibër (ciklaminë) removeScrub Floku (proteinë) removeSerum për aktivizimin e daljeve të flokëve të rinj remove
Image
SKU
Rating
Price
 19
 25
 25
 13
 25
 35
Stock
Availability
Add to cart

DescriptionFatmarrela sjell për të gjithë miqtë e mikeshat e saj serumet që do u japin fund vuajtjes suaj ndaj rënies së flokut, moszgjatjes së tij apo probleme me daljen e flokëve të rinj.
ContentShampoja e linjes KIKI eshte hipoalergjike dhe dermatologjikisht e testuar. 🐹 Eshte shampo per floket dhe trupin. 🐹 Per lekurat sensitive te femijeve. 🐹 Perdoret per femijet mbi 1 vjeç. #fatmarrelakids #fatmarrelaproducts #kidsproducts[vc_row content_placement="top"][vc_column width="2/3" css=".vc_custom_1532433256788{margin-right: 15px !important;}" offset="vc_col-md-8"][woodmart_title size="small" font_weight="600" align="left" title="Perdorimi" css=".vc_custom_1594496044484{margin-bottom: 20px !important;}" woodmart_css_id="5f0a1421694be" title_width="100"][vc_column_text css=".vc_custom_1594904767884{margin-bottom: 30px !important;}" text_larger="no"]QumĂ«shti pa shpelarje mund të perdoret pĂ«r çdo lloj floku. Hidraton në thellĂ«si dhe bĂ«n gati flokun pĂ«r stilim. Kacurrelset dhe vajzat me onde i ndihmon ne kycjen e hidratimit perpara stilimit me xhel. PĂ«rdoret edhe pĂ«r refresh ditĂ«n e 2, 3 apo të katĂ«rt të kaçurrelave ose ondeve.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/3"][woodmart_info_box image="1710" title_size="small" img_size="60x60" link="url:%23|||" title="KĂ«shillĂ«:" woodmart_css_id="5f1050cbe9331" svg_animation="no" info_box_inline="no" woodmart_empty_space=""]PĂ«rdorimi: 1.Pasi keni larë flokĂ«t tuaj me shampo dhe balsam, lĂ«rini flokĂ«t ujë pasi pikĂ«risht kjo gjë bĂ«n diferencĂ«n nĂ« stilim. 2.Shtrydhini me dorë dhe aplikoni qumĂ«shtin pa shpĂ«larje. 3.Spruconi derisa të shkriftohet floku dhe të krihet lehtĂ«. 4.Që produkti të shpĂ«rndahet në të gjithë zonĂ«n, krihni flokĂ«t tuaj. 5.BĂ«ni “scrunch” të flokut tuaj (mbledhja e kaçurrelave) me një peshqir mikrofibĂ«r ose T-Shirt. 6.NĂ«se rrelat tuaja kanë nevoje pĂ«r definim pĂ«rdorni xhelin definues.[/woodmart_info_box][/vc_column][/vc_row][vc_row content_placement="top"][vc_column width="2/3" css=".vc_custom_1532433256788{margin-right: 15px !important;}" offset="vc_col-md-8"][woodmart_title size="small" font_weight="600" align="left" title="Perdorimi" css=".vc_custom_1594496044484{margin-bottom: 20px !important;}" woodmart_css_id="5f0a1421694be" title_width="100"][vc_column_text css=".vc_custom_1595943147235{margin-bottom: 30px !important;}" text_larger="no"]Shkuma e FatmaRrelĂ«s 100% bimore Kjo shkumĂ« floku jep definim dhe volum! Floku juaj do tĂ« ketĂ« me shumĂ« shkĂ«lqim falĂ« qumeshtit tĂ« kokosit dhe do tĂ« rigjenerohet e ushqehet nĂ« thellĂ«si.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/3"][woodmart_info_box image="1710" title_size="small" img_size="60x60" link="url:%23|||" title="KĂ«shillĂ«:" woodmart_css_id="5f2028eea2069" svg_animation="no" info_box_inline="no" woodmart_empty_space=""]PĂ«rdoret nĂ« flokĂ« tĂ« lagur, stilohet dhe thahet.[/woodmart_info_box][/vc_column][/vc_row]Peshqiri mikrofiber, i duhuri per floket tuaj dhe per te realizuar rrelat fantastike. Super i bute, e mban flokun te hidratuar, nuk elektrizohet dhe nuk e keput. Nje faktor i rendesishem: floket tuaja nuk do te kene maja dyshe! Perthith ujin e tepert te flokut brenda nje kohe shume te shkurter. Perdorimi: Ndiqni videon ilustruezse si te perdoret dhe mos te perdoret peshqiri mikrofiber. https://www.instagram.com/p/CCESmpvA154/Scrubi me karbon vegjetal,  largon yndyren e tepert ne flokun tuaj, redukton renien e flokut, eshte antibakterial dhe antiinflamator fale vajrave esenciale te perdorur ne perberje, aktivizon daljen e flokut te ri dhe ne kombinim me serumet ka rezultate perfekte. Aplikohet ne floke te thate dhe masazhohet per pak minuta. Pastron dhe rregullon ph e skalpit tuaj.[vc_row content_placement="top"][vc_column width="2/3" css=".vc_custom_1532433256788{margin-right: 15px !important;}" offset="vc_col-md-8"][woodmart_title size="small" font_weight="600" align="left" title="Perdorimi" css=".vc_custom_1594496044484{margin-bottom: 20px !important;}" woodmart_css_id="5f0a1421694be" title_width="100"][vc_column_text css=".vc_custom_1594905443771{margin-bottom: 30px !important;}" text_larger="no"]Ndihmon aktivizimin e daljes sĂ« flokut tĂ« ri. Ka bazĂ« vajore, shumĂ«llojshmĂ«ri vajrash bimĂ«sh dhe esencialĂ«. Ndihmon nĂ« stabilizimin e rĂ«nies sĂ« flokut. Ndihmon thinjat qĂ« tĂ« fitojnĂ« sĂ«rish pigmentin e humbur. FormulĂ« e fuqishme qĂ« rrit qarkullimin e gjakut nĂ« skalp, aktivizon bulbin e flokut dhe ndihmon nĂ« daljen e qimes ne sipĂ«rfaqe.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/3"][woodmart_info_box image="1710" title_size="small" img_size="60x60" link="url:%23|||" title="KĂ«shillĂ«:" woodmart_css_id="5f10536fcba81" svg_animation="no" info_box_inline="no" woodmart_empty_space=""]PĂ«rdorimi: Aplikohet nĂ« rrĂ«njĂ« tĂ« flokut me masazh dy herĂ« nĂ« javĂ«. Serumi mund tĂ« mbahet nga 1-3 orĂ« pĂ«r rezultate sa mĂ« tĂ« mira. Serumi Ă«shtĂ« rigjenerues dhe bĂ«n tĂ« mundur daljen e flokĂ«ve tĂ« rinj. KĂ«shillĂ«: PĂ«rpara se tĂ« pĂ«rdorni çdo lloj serumi nĂ« flokĂ«t tuaj kĂ«shillohet tĂ« bĂ«ni analizat hormonale, analizat mbi aneminĂ« dhe hekurin nĂ« trup dhe gjatĂ« kohĂ«s sĂ« trajtimit pĂ«r rezultate sa mĂ« tĂ« mira pĂ«rdorni vitamina pĂ«r flokĂ«t.[/woodmart_info_box][/vc_column][/vc_row]
WeightN/AN/AN/AN/AN/AN/A
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Sold000000
Shipping
Select Your Currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Description
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0
This site is registered on wpml.org as a development site.