FatmaRrela Travel Pack (100 ml)

 58
20 people are viewing this right now
Estimated Delivery:
10 - 17 Dec, 2023
Free Shipping & Returns:
On all orders over  40
product-trust-badge (1)
Guaranteed safe & secure checkout

Description

6 Produkte brenda nje seti.
I gjithe seti FatmaRrela vjen ne paketim me te vogel te cilin mund ta merrni kurdo me vete ne udhetimet tuaja.
SHampo, balsam, maske, qumesht pa shpelarje, xhel defiunes dhe parfumi yne vijne ne paketimet e tyre 100 ml.
Travel pack i disponueshem ne te dyja linjat.
SHitet vetem ne trajte seti.

Quick Comparison

SettingsFatmaRrela Travel Pack (100 ml) removeParfum Mëndafsh removeShampo Mëndafsh removeSerum kundra rënies removeLinja Proteinë Birre removePeshqir mikrofibër (bojëqiell) remove
NameFatmaRrela Travel Pack (100 ml) removeParfum Mëndafsh removeShampo Mëndafsh removeSerum kundra rënies removeLinja Proteinë Birre removePeshqir mikrofibër (bojëqiell) remove
Image
SKU
Rating
Price
 58
 25
 17
 35
 100
 13
Stock
Availability
Add to cart

Description6 Produkte brenda nje seti.Fatmarrela sjell për të gjithë miqtë e mikeshat e saj serumet që do u japin fund vuajtjes suaj ndaj rënies së flokut, moszgjatjes së tij apo probleme me daljen e flokëve të rinj.
Content6 Produkte brenda nje seti. I gjithe seti FatmaRrela vjen ne paketim me te vogel te cilin mund ta merrni kurdo me vete ne udhetimet tuaja. SHampo, balsam, maske, qumesht pa shpelarje, xhel defiunes dhe parfumi yne vijne ne paketimet e tyre 100 ml. Travel pack i disponueshem ne te dyja linjat. SHitet vetem ne trajte seti.[vc_row content_placement="top"][vc_column width="2/3" css=".vc_custom_1532433256788{margin-right: 15px !important;}" offset="vc_col-md-8"][woodmart_title size="small" font_weight="600" align="left" title="Perdorimi" css=".vc_custom_1594496044484{margin-bottom: 20px !important;}" woodmart_css_id="5f0a1421694be" title_width="100"][vc_column_text css=".vc_custom_1594905056787{margin-bottom: 30px !important;}" text_larger="no"]Parfum  për çdo lloj floku, i pasuruar me nota të vaniljes. Përdoret dhe në trup. Baza vajore e bën të zgjasë gjithë ditën.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/3"][woodmart_info_box image="1710" title_size="small" img_size="60x60" link="url:%23|||" title="Këshillë:" woodmart_css_id="5f1051e38adff" svg_animation="no" info_box_inline="no" woodmart_empty_space=""][/woodmart_info_box][/vc_column][/vc_row][vc_row content_placement="top"][vc_column width="2/3" css=".vc_custom_1532433256788{margin-right: 15px !important;}" offset="vc_col-md-8"][woodmart_title size="small" font_weight="600" align="left" title="Perdorimi" css=".vc_custom_1594496044484{margin-bottom: 20px !important;}" woodmart_css_id="5f0a1421694be" title_width="100"][vc_column_text css=".vc_custom_1594904188482{margin-bottom: 30px !important;}" text_larger="no"]Skalpi juaj është gjithmonë i thatë? Keni irritim apo skuqje të tij? Flokët janë pa shkëlqim dhe të dehidratuar? Zgjidhja është shampoja jonë delikate me skalpin që ushqen dhe hidraton flokun tuaj në brendësi. Nuk mund të keni flokë të bukur e të shëndetshëm, nëse bukuria nuk vjen së brendshmi. Kjo shampo pastron çdo papastërti në skalp dhe flokë por duke u treguar delikate me lëkurën e skalpit tuaj.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/3"][woodmart_info_box image="1710" title_size="small" img_size="60x60" link="url:%23|||" title="Këshillë:" woodmart_css_id="5f104e7eeaf7f" svg_animation="no" info_box_inline="no" woodmart_empty_space=""]Përdoret për çdo lloj floku.[/woodmart_info_box][/vc_column][/vc_row][vc_row content_placement="top"][vc_column width="2/3" css=".vc_custom_1532433256788{margin-right: 15px !important;}" offset="vc_col-md-8"][woodmart_title size="small" font_weight="600" align="left" title="Perdorimi" css=".vc_custom_1594496044484{margin-bottom: 20px !important;}" woodmart_css_id="5f0a1421694be" title_width="100"][vc_column_text css=".vc_custom_1594905291749{margin-bottom: 30px !important;}" text_larger="no"]Serumi kundër rënies së flokut është i bazuar në vajra bimor dhe esencial dhe ka si qëllim kryesor luftën ndaj rënies së flokut. Forcon rrënjën e flokut, parandalon rënien, ushqen dhe redukton krijimin e thinjave. Funksionon si antiage në floke. Përmban një kombinim të vajrave esencialë të cilët janë mbreti i kozmetikës. Depërtojnë direkt tek problemi i rënies dhe na japin rezultat më të shpejt.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/3"][woodmart_info_box image="1710" title_size="small" img_size="60x60" link="url:%23|||" title="Këshillë:" woodmart_css_id="5f1052f4b6ed6" svg_animation="no" info_box_inline="no" woodmart_empty_space=""]Përdorimi: Aplikohet një sasi e vogël në rrënjën e flokëve me pak masazh duke e mbajtur për 1 orë. Përdoret 2 herë në javë si tip maske ose nëse rënia është e theksuar përdoret çdo ditë deri sa të stabilizohet. Serumi i jep shëndet dhe shkëlqim flokëve. Përdoret para larjes. Këshillë: Përpara se të përdorni çdo lloj serumi në flokët tuaj këshillohet të bëni analizat hormonale, analizat mbi aneminë dhe hekurin në trup dhe gjatë kohës së trajtimit për rezultate sa më të mira përdorni vitamina për flokët.[/woodmart_info_box][/vc_column][/vc_row][vc_row content_placement="top"][vc_column width="2/3" css=".vc_custom_1532433256788{margin-right: 15px !important;}" offset="vc_col-md-8"][woodmart_title size="small" font_weight="600" align="left" title="Perdorimi" css=".vc_custom_1594496044484{margin-bottom: 20px !important;}" woodmart_css_id="5f0a1421694be" title_width="100"][vc_column_text css=".vc_custom_1594905650875{margin-bottom: 30px !important;}" text_larger="no"]Linja me proteinë birre normalizon yndyrën në skalp dhe është e pasur me antioksidantë që ushqejnë dhe forcojnë flokët tuaj. Seti i plotë i proteinës përmban 6 produkte: 1. Shampo 2. Balsam 3. Maskë floku 4. Qumësht pa shpëlarje 5. Xhel Definues 6. Parfum floku[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width="1/3"][woodmart_info_box image="1710" title_size="small" img_size="60x60" link="url:%23|||" title="Këshillë:" woodmart_css_id="5f1054365a3dd" svg_animation="no" info_box_inline="no" woodmart_empty_space=""][/woodmart_info_box][/vc_column][/vc_row]Peshqiri mikrofiber, i duhuri per floket tuaj dhe per te realizuar rrelat fantastike. Super i bute, e mban flokun te hidratuar, nuk elektrizohet dhe nuk e keput. Nje faktor i rendesishem: floket tuaja nuk do te kene maja dyshe! Perthith ujin e tepert te flokut brenda nje kohe shume te shkurter. Perdorimi: Ndiqni videon ilustruezse si te perdoret dhe mos te perdoret peshqiri mikrofiber. https://www.instagram.com/p/CCESmpvA154/
WeightN/AN/AN/AN/AN/AN/A
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Sold000000
Shipping
Select Your Currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Description
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0
This site is registered on wpml.org as a development site.