Produkte

Filters

Showing 12 of 34 results

Balsam Mëndafsh

 25
[vc_row content_placement=”top”][vc_column width=”2/3″ css=”.vc_custom_1532433256788{margin-right: 15px !important;}” offset=”vc_col-md-8″][woodmart_title size=”small” font_weight=”600″ align=”left” title=”Perdorimi” css=”.vc_custom_1594496044484{margin-bottom: 20px !important;}” woodmart_css_id=”5f0a1421694be” title_width=”100″][vc_column_text css=”.vc_custom_1594904632558{margin-bottom: 30px !important;}” text_larger=”no”]Nëse floku juaj duket pa jetë, është i dekoloruar,…

Balsam Proteine

 25
[vc_row content_placement=”top”][vc_column width=”2/3″ css=”.vc_custom_1532433256788{margin-right: 15px !important;}” offset=”vc_col-md-8″][woodmart_title size=”small” font_weight=”600″ align=”left” title=”Perdorimi” css=”.vc_custom_1594496044484{margin-bottom: 20px !important;}” woodmart_css_id=”5f0a1421694be” title_width=”100″][vc_column_text css=”.vc_custom_1594903525082{margin-bottom: 30px !important;}” text_larger=”no”]Balsam me proteinë, për më shumë volum dhe…

Bbcream

 25
BB Cream SPF50 jep një lëkurë të shëndetshme dhe plotë shkëlqim.❤️ 🍃Ka veti ushqyese dhe hidratuese falë Acidit Hialuronik. 🍃Ofron mbulim duke njëtrajtësuar tonin e lëkurës. 🍃Mbron lëkurën…

Kiki Hair and body Shampoo

 19
Shampoja e linjes KIKI eshte hipoalergjike dhe dermatologjikisht e testuar. 🐨 Eshte shampo per floket dhe trupin. 🐨 Per lekurat sensitive te femijeve. 🐨 Perdoret…

Kiki Hair Gel

 15
I pershtatshem per te gjithe femijet mbi 1 vjec.…

Kiki Hair Milk Cream

 15
Mbron floket nga keputjet dhe shkrifton nyjet e ngaterruara.…

Kordele

 4
Aksesori me i kerkuar i momentit! Stiloni floket tuaja me lidheset apo kordelet shume ngjyreshe te Fatmarrela. Te disponueshme ne ngjyra dhe dizajne te ndryshme.…

Kordele (Velvet)

 8
Aksesori me i kerkuar i momentit! Stiloni floket tuaja me lidheset apo kordelet shume ngjyreshe te Fatmarrela. Te disponueshme ne ngjyra dhe dizajne te ndryshme.…

Krehër për fëmijë

 6
Ky eshte kreheri per princeshat tuaja te vogla. Ai eshte i ndare ne dy pjese; ne njeren ane eshte pjesa e kreherit te cilin mund…

Linja e mëndafshit

 100
[vc_row content_placement=”top”][vc_column width=”2/3″ css=”.vc_custom_1532433256788{margin-right: 15px !important;}” offset=”vc_col-md-8″][woodmart_title size=”small” font_weight=”600″ align=”left” title=”Perdorimi” css=”.vc_custom_1594496044484{margin-bottom: 20px !important;}” woodmart_css_id=”5f0a1421694be” title_width=”100″][vc_column_text css=”.vc_custom_1594905745914{margin-bottom: 30px !important;}” text_larger=”no”]Linja e mëndafshit hidraton në thellësi flokët…

Linja Proteinë Birre

 100
[vc_row content_placement=”top”][vc_column width=”2/3″ css=”.vc_custom_1532433256788{margin-right: 15px !important;}” offset=”vc_col-md-8″][woodmart_title size=”small” font_weight=”600″ align=”left” title=”Perdorimi” css=”.vc_custom_1594496044484{margin-bottom: 20px !important;}” woodmart_css_id=”5f0a1421694be” title_width=”100″][vc_column_text css=”.vc_custom_1594905650875{margin-bottom: 30px !important;}” text_larger=”no”]Linja me proteinë birre normalizon yndyrën në skalp…
Select Your Currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Description
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0
This site is registered on wpml.org as a development site.