Produkte

Filters

Showing all 12 results

Kiki Hair and body Shampoo

 19
Shampoja e linjes KIKI eshte hipoalergjike dhe dermatologjikisht e testuar. 🐨 Eshte shampo per floket dhe trupin. 🐨 Per lekurat sensitive te femijeve. 🐨 Perdoret…

Kiki Hair Gel

 15
I pershtatshem per te gjithe femijet mbi 1 vjec.…

Kiki Hair Milk Cream

 15
Mbron floket nga keputjet dhe shkrifton nyjet e ngaterruara.…

Kordele

 4
Aksesori me i kerkuar i momentit! Stiloni floket tuaja me lidheset apo kordelet shume ngjyreshe te Fatmarrela. Te disponueshme ne ngjyra dhe dizajne te ndryshme.…

Kordele (Velvet)

 8
Aksesori me i kerkuar i momentit! Stiloni floket tuaja me lidheset apo kordelet shume ngjyreshe te Fatmarrela. Te disponueshme ne ngjyra dhe dizajne te ndryshme.…

Krehër për fëmijë

 6
Ky eshte kreheri per princeshat tuaja te vogla. Ai eshte i ndare ne dy pjese; ne njeren ane eshte pjesa e kreherit te cilin mund…

Krehër për volum

 7
Nje nga pikat kyce per stilimin e flokeve eshte edhe ky kreher te cilin e gjeni tek FatmaRrela. Ky kreher ju ndihmon t’i jepni flokut…

Peshqir mikrofibër (bojëqiell)

 13
Peshqiri mikrofiber, i duhuri per floket tuaj dhe per te realizuar rrelat fantastike. Super i bute, e mban flokun te hidratuar, nuk elektrizohet dhe nuk…

Peshqir mikrofibër (ciklaminë)

 13
Peshqiri mikrofiber, i duhuri per floket tuaj dhe per te realizuar rrelat fantastike. Super i bute, e mban flokun te hidratuar, nuk elektrizohet dhe nuk…

Peshqir mikrofibër (rozë)

 13
Peshqiri mikrofiber, i duhuri per floket tuaj dhe per te realizuar rrelat fantastike. Super i bute, e mban flokun te hidratuar, nuk elektrizohet dhe nuk…

Shampo Mëndafsh

 17
[vc_row content_placement=”top”][vc_column width=”2/3″ css=”.vc_custom_1532433256788{margin-right: 15px !important;}” offset=”vc_col-md-8″][woodmart_title size=”small” font_weight=”600″ align=”left” title=”Perdorimi” css=”.vc_custom_1594496044484{margin-bottom: 20px !important;}” woodmart_css_id=”5f0a1421694be” title_width=”100″][vc_column_text css=”.vc_custom_1594904188482{margin-bottom: 30px !important;}” text_larger=”no”]Skalpi juaj është gjithmonë i thatë? Keni irritim apo…

Shampo Proteine

 15
[vc_row content_placement=”top”][vc_column width=”2/3″ css=”.vc_custom_1532433256788{margin-right: 15px !important;}” offset=”vc_col-md-8″][woodmart_title size=”small” font_weight=”600″ align=”left” title=”Perdorimi” css=”.vc_custom_1594496044484{margin-bottom: 20px !important;}” woodmart_css_id=”5f0a1421694be” title_width=”100″][vc_column_text css=”.vc_custom_1594898066568{margin-bottom: 30px !important;}” text_larger=”no”]Nëqoftëse flokët tuaj janë të hollë, shumë të shkrifët, pa…
Select Your Currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Description
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0
This site is registered on wpml.org as a development site.