Scrubs

Filters

Showing all 6 results

Scrub shampo bar I zi

 15
The soap has anti-inflammatory and antibacterial properties. It's suitable for oily scalp. Removes excess oil, prevents and treats acne on the scalp. It disinfects and…

Srcub shampo bar rozë

 15
The soap has anti-inflammatory and antibacterial properties. It cleanses the scalp, preventing the formation of dandruff. It hydrates and nourishes the scalp. It disinfects and…

Serumi për forcim të rrënjëve të flokëve dhe zgjatjen

 40
Fatmarrela sjell për të gjithë miqtë e mikeshat e saj serumet që do u japin fund vuajtjes suaj ndaj rënies së flokut, moszgjatjes së tij…

Scrub Shampoo per skalp te thate

 15
Shampoo Scrub është një scrub për skalpin në formë sapuni i cili shkumon dhe eksfolion në të njëjtën kohë. Mbetjet e produkteve stiluese dhe papastërtitë…

Scrub per skalp te thate

 30
Nëse nuk kujdeseni për skalpin tuaj duke hequr qelizat e vdekura të lëkurës dhe grumbullimin e palastërtive, rritja e flokëve tuaj mund të ndikoj. Kjo…

Scrub per skalp te yndyrshem

 30
Nëse nuk kujdeseni për skalpin tuaj duke hequr qelizat e vdekura të lëkurës dhe grumbullimin e palastërtive, rritja e flokëve tuaj mund të ndikoj. Kjo…
Select Your Currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Description
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
1
0