Aksesorë

Filters

Showing all 8 results

Kordele

 4
Aksesori me i kerkuar i momentit! Stiloni floket tuaja me lidheset apo kordelet shume ngjyreshe te Fatmarrela. Te disponueshme ne ngjyra dhe dizajne te ndryshme.…

Kordele (fjongo)

 4
Aksesori me i kerkuar i momentit! Stiloni floket tuaja me lidheset apo kordelet shume ngjyreshe te Fatmarrela. Te disponueshme ne ngjyra dhe dizajne te ndryshme.…

Kordele (Velvet)

 8
Aksesori me i kerkuar i momentit! Stiloni floket tuaja me lidheset apo kordelet shume ngjyreshe te Fatmarrela. Te disponueshme ne ngjyra dhe dizajne te ndryshme.…

Krehër për fëmijë

 6
Ky eshte kreheri per princeshat tuaja te vogla. Ai eshte i ndare ne dy pjese; ne njeren ane eshte pjesa e kreherit te cilin mund…

Krehër për volum

 7
Nje nga pikat kyce per stilimin e flokeve eshte edhe ky kreher te cilin e gjeni tek FatmaRrela. Ky kreher ju ndihmon t’i jepni flokut…

Peshqir mikrofibër (bojëqiell)

 13
Peshqiri mikrofiber, i duhuri per floket tuaj dhe per te realizuar rrelat fantastike. Super i bute, e mban flokun te hidratuar, nuk elektrizohet dhe nuk…

Peshqir mikrofibër (ciklaminë)

 13
Peshqiri mikrofiber, i duhuri per floket tuaj dhe per te realizuar rrelat fantastike. Super i bute, e mban flokun te hidratuar, nuk elektrizohet dhe nuk…

Peshqir mikrofibër (rozë)

 13
Peshqiri mikrofiber, i duhuri per floket tuaj dhe per te realizuar rrelat fantastike. Super i bute, e mban flokun te hidratuar, nuk elektrizohet dhe nuk…
Select Your Currency
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Description
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  • Add to cart
Click outside to hide the comparison bar
Compare
0
0
This site is registered on wpml.org as a development site.