Çfarë po ndodh tek FatmaRrela...

7 muaj FatmaRrela!

Spoti me i ri i @fatmarrela 😍😍😍
Kjo vere nuk mund te mendohet pa patur prane produktet e linjes suaj te preferuar!
Gjithnje ne canten tuaj, per tju bere te ndiheni mire! Per tju mbrojtur por edhe relaksuar!
Repost from @sipas_fatmes
Gjithmone kam bere punet qe kam dashuruar, vetem ato qe ndjeja se mund te jepja 100% te vetes time, nuk kishte si te ndodhte ndryshe dhe me kete “projekt”. Qe nga ngjizja e @fatmarrela e deri me sot, nuk ka dite qe te mos i perseris vetes sa me fat jam per gjithe skuadren time, qe me ndihmojne tu jap jete ideve te mia.
Te @fatmarrela nuk me gjeni vetem ne emer, une jam ne cdo copez te sajen, ne krijimin e gjithckaje, qe nga forma e ambalazhit, te ngjyrat e etiketave, fotot e produkteve, pergjigjet ne Dm ( se bashku me 5 vajzat e tjera) e deri te vendosja ne rafte 🤣. Fatmarrela eshte bebja ime e dyte, qe tashme ben 7 muaj 😍.

Cilesine ja kam besuar me te mires, bashkepunetorese fantastike qe mund te kisha gjetur ndonjehere @nerta.tushe pa te cilen veshtire se Fatmarrela do ishte njesoj. Eshte puna e saj e palodhur ne laborator qe merr me te mirat e natyres per floket tuaj dhe e ben @fatmarrela te pakonkurueshme ne cilesi 💚.

 

View this post on Instagram

 

Spoti me i ri i @fatmarrela 😍😍😍 Kjo vere nuk mund te mendohet pa patur prane produktet e linjes suaj te preferuar! Gjithnje ne canten tuaj, per tju bere te ndiheni mire! Per tju mbrojtur por edhe relaksuar! Repost from @sipas_fatmes Gjithmone kam bere punet qe kam dashuruar, vetem ato qe ndjeja se mund te jepja 100% te vetes time, nuk kishte si te ndodhte ndryshe dhe me kete “projekt”. Qe nga ngjizja e @fatmarrela e deri me sot, nuk ka dite qe te mos i perseris vetes sa me fat jam per gjithe skuadren time, qe me ndihmojne tu jap jete ideve te mia. Te @fatmarrela nuk me gjeni vetem ne emer, une jam ne cdo copez te sajen, ne krijimin e gjithckaje, qe nga forma e ambalazhit, te ngjyrat e etiketave, fotot e produkteve, pergjigjet ne Dm ( se bashku me 5 vajzat e tjera) e deri te vendosja ne rafte 🤣. Fatmarrela eshte bebja ime e dyte, qe tashme ben 7 muaj 😍. Cilesine ja kam besuar me te mires, bashkepunetorese fantastike qe mund te kisha gjetur ndonjehere @nerta.tushe pa te cilen veshtire se Fatmarrela do ishte njesoj. Eshte puna e saj e palodhur ne laborator qe merr me te mirat e natyres per floket tuaj dhe e ben @fatmarrela te pakonkurueshme ne cilesi 💚. Faleminderit @irinimatushi qe je gjithashtu pjese e rendesishme e skuadres, je ti qe lidh gjithe hallkat dhe duron 100 voice-t dhe telefonatat e mia qe gjerat te zgjidhen (tani🤣) Miresevjen @_teamatushi_ ne skuader, dite te zeza te presin hahahahaaa, por te mbushura me shume dashuri dhe pasion. Faleminderit gjithe gocave te laboratorit dhe dyqanit, faleminderit qe jeni te palodhura ❤. Faleminderit super cunave te talentuar qe i kam xhan dhe i respektoj per profesionalizmin, korrektesine dhe per njerezit e bukur qe jane: @bicerrivideo @iambeati Faleminderiiit gjithe #rrelsetemia qe besuan, besojne dhe na rekomandojne me krenari tek cdo i njohur e i panjohur. Kemi rruge te gjate para, ama ecim me hapa te matur e te sigurt qe te jemi gjithmone keshtu; te frymezuar nga dashuria, nga natyra, per gjerat e bukura dhe te bera me zemer ❤. #fatmarrelaproducts #fatmarrelastars #fatmarrelateam #fatmacurls

A post shared by Fatmarrela 🍀🍃🍃 (@fatmarrela) on

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *